2737
2739

سلام دوستان

ميخولم يكم براتون از حالم تعريف كنم

داشتم آهنگ مسيح آرش رو به اسم گلي گوش ميدادم

خيلي دلم شكست يادِ يك سال و خورده اي پيش خودم با همسرم افتادم

كه چقدرررر عاشقش بودم يادمه پيش دوستم گريه ميكردم كه اگه با يكي ديگه ازدواج كنه من ديوونه ميشم خيييلي دوستش داشتم 

اما هيچ وقت بروز ندادم و نميدادم كه.دوستش دارم...

اگه بهم نميرسيديم احتمالا موقع گوش دادن اين آهنگه خون گريه ميكردم

علاقه الانم به اين آهنگ الان از اين بابته كه يادم بياد چجوري ديوونش بودم

دوستان ما كاااملا سنتي ازدواج كرديم و دختر خاله و پسرخاله ايم ايشونم اصلا اهل دختر بازي نيست پس اگه بهش ميگفتم اوضاع بدتر ميشد

من فقط از خدا خواستم و بدون كوچك ترين چراغ سبزي از جانب ما اومدن خواستگاري چون ميديدن كه چقدر خواستگاراي خوب داشتم خودشون اومدن جلو چون خالم خيلي دوستم داشت و البته خيلي ام بين منو دخترش مقايسه ميكنه پس فكر ميكرد اگه من از دستشون برم خيلي بد ميشه جوري كه هروقت بابام ميفرستادشون پِي ِ نخود سياه  از شدت اينكه نميدونستن بايد چه كنن گريه ميكرد...

فكر نكنيد همه چيز گُل و گلاب بود خيلي سختي كشيديم اما با توكلي كه داشتيم در عين ناباوري همش خود به خود حل شد...

و البته قسمت هم بوديم..

ميدونم كسي كه عاشقه بايد بتونه غرورشو كنار بذاره اما اينكار فقط منو سبك ميكرد و بي نتيجه بود پس من بارسكوت تونستم نتيجه بگيرم.

گفته بودم ك تورا دوست ندارم ديگر. درد آنجا عميق است كه به حاشا برسد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ادامش🤔🤔🤔

ادامه نداره كه

چيزي كه همين الان تو دلم بود رو نوشتم داستان ازدواجمون رو نخواستم كامل تعريف كنم كه😐😃

2738
دست راستت رو سر من 😍 منم گره از کارم باز شه😢

عزيز دلمي

مطمئن باش اگه صلاحت باشه قطعا برات رقم ميخوره فقط صبور باش 😍گرچه من همچينم صبور نبودم😂

از قانون جذب استفاده کردی تمرکز کامل کردی😉 من هم تو مجردی 8تا از خصوصیات شوهر آیندمو نوشته بودم. ...

جدا؟؟

چقدر جالب واقعا😂

بريم كه داشته باشيم سو استفاده از قانون جذب😎😉😂

جدا؟؟ چقدر جالب واقعا😂 بريم كه داشته باشيم سو استفاده از قانون جذب😎😉😂

تازه من 2جا دیگه هم از قانون جذب استفاده کردم

یکی تو دبیرستان رشته و دانشگامو تو کتابام پشت هم مینوشتم. همونو قبول شدم نه کمتر نه بیشتر😀

دوم اینکه همش فکر میکردم 21سالگی عروسی میکنم😀 که اونم اوکی شد😂

تازه من 2جا دیگه هم از قانون جذب استفاده کردم یکی تو دبیرستان رشته و دانشگامو تو کتابام پشت هم مینو ...

به منم ياد دادي ديگه جذبو بيچاره ميكنم😂

2706