2737
2734

سلام

من از روز دوم سيكل گونال اف زدم ولي از فرداش خونريزيم قطع شد و فقط روزي يكي دوتا لكه ميبينم!!! البته كلا خونريزي اينبارم از روز اول خيييلي كم بووود

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گونال اف چرا اون موقع زدی اصولا از روز 5 میزنن. 

عزيزم دكتر بهم گفت از روز دوم قاعدگي.

دكترم افلاطونيانه

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
2728

وقتي دارو مصرف ميكني با تغييرات نگران نشو

فقط جلسه بعد كه رفتي به دكترت بگو

اين داروها هورمون، بدنها واكنش هاي مختلفي نشون ميدن

خوشبحالت دكترت افلاطونيان، كدوم مركز ميري؟

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
وقتي دارو مصرف ميكني با تغييرات نگران نشو فقط جلسه بعد كه رفتي به دكترت بگو اين داروها هورمون، بدن ...

ممنون عزيزم. روز هشتم بايد برم پيشش براي سونو جتما ميگم

عزيزم من يزدم. بيمارستان مادر

2738
ممنون عزيزم. روز هشتم بايد برم پيشش براي سونو جتما ميگم عزيزم من يزدم. بيمارستان مادر

ان شاالله موفق باشي

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.