2733
2734
عنوان

پسرم جیگرم کباب شده لطفا کمکم کنید (سوختگی شدید پای پسرم)

| مشاهده متن کامل بحث + 111439 بازدید | 139 پست
سلام لنا جون تو روخدا ببرش دکتر من هم از سایت خود درمانی کرردم روغننباتی بدترش کرد اکسید دوزنگ و کلاندولا اثر نکرد روغنماهی بدترش کرد ماستلا نساختش دیگه اینکه عزیزم هیدرو کرتیزون با دو تا پماد دیگه دکترش داد بدتر پوستش نازک شد تا اینکه خودم سرزنش کردم مثل پسر شما پوشکش خونی میشد یک لایه پوست از بین رفته بود طوری که حتیاین مایع بنفشها که ضد عفونی میکنه برای خشک شدنش داد با آب باید قاطی میکردم ومیشستمش بهترین کار هم بازز گذاشتن بود بعد با آب خالی باید میشستمش اسم مایع بنفش ویوله دو ژانسیونباید رقیق میکردم ومیشستمش بعد هر دفعه طوری شد که دکترپوست بردم الان هم بهتر شده ولی تازه یک لایه پوست صورتی در آورده ببخشید دکترش میگفت بچه ها صبورن وگرنه من شما اینطوری بودیم جیغ میززدیم یادم هست کیو زینک داد کرم اکسید دو زنگ مینو تاکید داشت مینو واقعا خوب بود البته پماد کلو ترریمازول 1 درصد داد دبار دیگر کورتینل پمادچشمی داد گفت ضایعات پوستی بمال بعد بار دیگر تتراساکلین ناژزو 1 درصد داد دفعه آخر ویتامین آ-- د با پماد آیروکس داد گفت بعد ها هم فقط آیروکس بزن بشتر باز بزار خلاصه درمانها فرق داره جوش قرمز هم ممکنه قاری شده باشه حتما دکتر ببر می بینی درمانها فرق داره حتما دکتر پوست ببر تازگیها پوشکش عوض نکردی ممکنه مال اون باشه مال من لای پای دخترم مثل سوختگی با آبجوش شده بود که دکتر گفت مهد دیر عوضش کرده توجه نکردن اسهال بوده ببخشید من خودم سرزنش میکنم تو روخدا دکتر ببزش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام . من از شما خواهش میکنم حتما در اولین فرصت نشاسته سیب زمینی تهیه کنید و روی محل سوختگی بپاشید . بعد از 24 ساعت مجزه رو می بینید . روغن زیتون رو استفادی نکنید چون جای سوختگی دیرتر خوب میشه.
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
سلام خانمی پسر من 16 ماهشه.من الان یک هفته هست درگیر سوختگی پای پسرمم.خیلی بد شده دکتر هم بردم.از همه چیز هم استفاده کردم.امروز از گریه دست و لبش می لرزید پاهاشو باز نگه داشته بود تکون هم نمی خورد.....زینک اکسید زدم.هم فیروز هم چیکو.هم دارو خانهای.روغن ماهی زدم از این امریکایی.مدام خشکش می کنم.پوشکشو عوض کردم.خوب نشد رفتم دکتر بهش هیدرو کورتیزول داد جواب نداد.خودم mustele خریدم(15600)اثر نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز دوباره رفتم دکتر.گفت راهش فقط باز بودن بچه هست.پماد کلو تریمازول و شربت داده با صابون.می گفت خیلی باید به سوختگی پای بجه توجه کرد.وگفت هنوز دیر نشده.میتونه قارچی بشه.که هنوز مال پسر من نشده بوده.فقط سوختگی شدید شدیده.به خاطر همین به نظر من حتما برو دکتر.الان پسرمو باز خوابوندم.از جلو تا عقب قرمز و دون دونه.دلم براش خونه. مواظبش باش
*********عزیزم لطفا هر چه سریعتر کوچولو را ببر دکتر. سوختگی پای بچه ها توی این سن سه دلیل میتونه داشته باشه. 1. به خاطر اسیدی شدن بزاق دهان بچه ها (هنگام دندان درآوردن) 2. به خاطر زیاد موندن توی پوشک 3. به خاطر سوختگی های قارچی با توجه به علائمی که شما توصیف کردی احتمالا سوختگی پای فرزند شما از نوع سوم است. احتمالا روی پای بچه جوش های کوچکی هم مشاهده میشود. بهترین کار ممکن این است که تا میتونی بچه را باز بگذاری . فقط و فقط با آب شستشو بدی و از زدن هرگونه صابون و یا مواد شوینده پرهیز کنی . پس از شستن بچه کاملا با سشوار خشکش کنی . توی این جور موارد پمادهای سوختگی (حتی قوی ترین آنها مثل دستین ) هم کارساز نیست و باید از کلوتریمازول و هیدروکورتیزون استفاده کرد. البته من پزشک نیستم ولی دختر من هم متاسفانه 2 بار اینجوری شده. الان یک ساله و نیمه است. اگر تشخیص پزشک این بود این روشها خیلی سریع خوبش میکنه. یادم رفت بگم که گاهی اوقات هم بچه ها به خاطر آنتی بیوتیک ها و ادار حاصل از آن اینطوری میشن.
لنا جون من هر موقعی پای دخترم دچار سوختگی میشه با شامپو بدن بچه می شورمش بعد بهش پماد کالاندولا میزنم خیلی تاثیر داره و یک روزه خوبش می کنه
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
2706