2752
2734
عنوان

پسرم جیگرم کباب شده لطفا کمکم کنید (سوختگی شدید پای پسرم)

| مشاهده متن کامل بحث + 111433 بازدید | 139 پست

اومدم بگم چیکار کردم 

ایام تعطیلات آردن گیر نیاوردم و سوختگی ایروکس زدم که ج نداد

شنبه و یکشنبه آردن زدم بهتر شد اما دوشنبه بردمش دکتر و گفت همون هیدروکورتیزون رو بزن به اضافه پماد مدیلن مناسب پوستهای آسیب دیده 

از اون روز که مجدد هیدروکورتیزون رو شروع کردم تا امروز که جمعه س خیلی بهتر شده تقریبا ۸۰ درصد 

اما اما اما

تمام این التهاب از تماس کش داخلی پوشک و حوالی کشاله ران هست و مقعد و باسن و زیر آلت اصلا نسوخته ، کش های داخل پوشک رو هم قیچی کردم و مارک هم عوض کردم 

ینی باید برم سراغ پمپرز؟!!!! 🥺🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمی پسر من 16 ماهشه.من الان یک هفته هست درگیر سوختگی پای پسرمم.خیلی بد شده دکتر هم بردم.از هم ...

سلام عزیزم پماد کلوتریمازول به تنهایی برای درمان کافی نیست باید کمی از اونو با پماد بتامتازون قاطی کنی بزنی به پاهای بچتون. روزی دو الی سه بار بعد از چهل و هشت ساعت هیچ اثری از سوختگی نمیبینید.

منم اومدم تجربمو بگم،۱۵ ابان ۱۴۰۰ هست امروز

۳روزه دختر۱۴ ماهم بخاطر دندون اسهاله و از مقعد تا ...هاش حسابییی قرمزه و هرکار کردم جواب نداد

الفا

بتامتازون

کالاندولا

زینک ایروکس

کرم پای بچه فیروز

ثمین

کلوتریمازول

موپیروسین

آ د

باز گذاشتن و شلوار خالی و پوشک شل هم جواب نداد

سریع میبرم با ای ولرم میشورم و خشک میکنم ولی طفلک من فقط جیغ و زجه😭😭😭😭😭😭

تتا نصف شب گریه میکنه به سختی میخوابه سخت راه میره فقط بهانه گیر شده ومیگه بغلم کن😥🥺🥺

داغونم😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2731

سلام

بچه من 2 سالش هست و تا 1ماه پیش پای بچه من سوختگی شدید داشت و نمیدونم ایا قارچی هم شده بود یا نه و اینقدر بد بود که نمیذاشت پاشو بشوریم و خیلی گریه می کرد...ولی احتمال میدم قارچی هم شده بود.بچه من از 3 ماهگی دچار سوختگی و حساسیت بود.پمادهای زیادی براش گرفتم یه مدت خوب میشد و دوباره بر می گشت(انواع پماد های زینک دار و ایرانی و خارجی را امتحان کردم)...تا اینکه اخیرا خیلی شدید شد...من با روش زیر جواب گرفتم و کاملا خوب شد

پماد کلوتریمازول هر 8 ساعت به مدت یک هفته و همچنین  هم زمان پماد کالاندولا 30 گرمی را گرفتم و با یک پماد 15 گرمی بتامتازون قاطی کردم و تا وقتی پماد تموم شد هر بار که پوشک را عوض می کردم میزدم(حدودا روزی 3 تا 4 بار میزدم)....پماد که تموم شد دوباره کالاندولا 30 گرمی گرفتم و این دفعه با نصف پماد 15 گرمی بتامتازون( یعنی 7.5 گرم) مخلوط کردم و با هر بار تعویض پوشک استفاده کردم... پمادی که مخلوط کردم تموم شد و بعد از اون فقط با هر بار تعویض پوشک پماد کالاندولا میزنم.(توضیح بدم که من قبلا پماد بتامتازون استفاده میکردم ولی کامل خوب نمیشد و پوست بچه را هم نازک میکرد...ولی وقتی به روشی که گفتم و با کالاندولا مخلوط کردم چنین مشکلاتی نداشت دیگه)

البته باید بگم که 6 روز بعد از شروع درمان پای بچه من خوب شد ولی من درمان را به شیوه ای که گفتم ادامه دادم...

البته چیزهایی هم که فکر میکردم بچه ممکنه بهش حساسیت داشته باشه را هم از غذا حذف کردم مثل گوجه...

فقط اگر از این روش استفاده کردی و جواب گرفتی لطفا بیا بگو تا بقیه بتونن بهتر تصمیم بگیرن...

در پایان بنده فقط تجربه خودم را گفتم و بنده توصیه ای برای استفاده از این روش برای شما ندارم و خودتون تصمیم بگیرید لطفا...بهتر هست برید دکتر و اگر از همه جا رونده شدید و جواب نگرفتید از این روش استفاده کنید :))

سلام اردبیهشت ۱۴۰۰پسرم یک سالشه سوخته اصلا خوب نمیشه الفا کالاندولا ان ان هیدروکورتیزن روغن نباتی آ د پودر بچه شستن مرتب باز کردن اصلا خوب نشد.داغونم نمیدونم چکار کنم

الهم صل علی محمد و ال محمد

الان تیر 1401 دختر هشت ماهه ام پاش سوخته، منم کرم زینک اسید و وازلین امتحان کردم بی نتیجه بود عصر می رم پماد زرد رنگ ارد می خرم 

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

13دی 1401.

اومدم تجربه مو بگم شایدبدرد کسی بخوره.

دخترم5ماهونیمه س.لای پاش سوخته بود گریه میکردواذیت بود.تندتندعوضش کردم باآب ولرم میشستم بهترنشد هربار سوختگی بیشترمیشدودخترم بیقرار.وازلین میزدم و پماد اومدم اینجا تجربیات مادرارو خوندم.سوختگی پای دخترم جای باسنش بودوقسمتهایی ک تو پوشک باادرارومدفوعش تماس داره.ینی کشاله رانو اینا درگیرنبود پس قارچی نبود.درضمن من چندروزی بود غذای کمکی شروع کرده بودم فرنی و حریره بادوم.لثه هاشم خارش داره هرچیزی رومیگیره به لثه هاش میکشه.اسیدی شدن ادرارش هم بخاطرشروع غذای کمکی بود هم بخاطرعوارض دندون درآوردن.خلاصه چیزی که باهاش نتیجه گرفتم و خداروشکربعد 2 روز تا90درصدسوختگی و قرمزی و التهابشو از بین برد این بود:

(( وازلین زیااااااااد به همراه ترکیب پماد کلوتریمازول و زینک اکساید.ترکیب این سه تا معجزه کرد.

همزمان تعویض زود پوشک و شل بستن پوشک و شستشوی باآب ولرم و حتما چنددقیقه حتی اگه میشدیکساعت بازگذاشتن در روز و هواخوردن و خشک شدن پاهاش.

دیشب دکترم برم گفت همین پماداروبزن.زینکو همییییییشه بزن.انشاا..بدردتون بخوره

انشاا.. برآوردگی حاجت دل تک تک شما نی نی سایتیای مهربون

سلام.و این منم مادری در آستانه نوروز ۱۴۰۲ .که دنبال راه چاره ای برای سوختگی پای پسر ۱۸ ماهش ساعت ۶صبح تو نی نی سایت می‌چرخه و پیام مادرایی رو میبینه که الان بچه هاشون نزدیک ۱۴ سالشون باید باشه.خدایا همه بچه ها رو خودت حفظ کن.

سلام به همگی خانم های عزیز امروز 26بهمن 1401هست... 

دختر من 18ماهشه پاش حسابی سوخته روغن زیتون، پماد ماهی، زینک اکساید،بتامتازون همه رو امتحان کردم هنوز خوب نشده امروز هم اسهال داشت کنار کشاله رونش التهاب پیداکرده حسابی قرمز شده حسابی حالم خرابه دیگه نمیدونم چیکار کنم دخترمم کلی گریه کرد حالا پاش باز گذاشتم کلی باد زدم دوباره روغن ببینم تا فردا چطور میشه؟!    

2706