2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا فک نکنم مناسب سنت باشه ها عزیزم. منظورم عکس النگو های ص ۴

الان دستبند النگویی مده. تو پیج الی گالری ببین

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

خانما خواهشا النگو نخرین 😩 نه قشنگی داره نه مده

دستبند النگویی بخرین یا به جای تا آرنج النگو انداختن یه دستبند پهن بخرین. الان مثلا کارتیه خیلی مده

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
روی لباسای ما کردها فقط اینجور طلاها خوشکل میشن اتفاقا طلاهای ما خیلی هم خوبن      

دمت گرم ،منم طلاي كردي زياد دارم خيلي خوشكله اتفاقا همش هم ظريف كاري كار دست ،ولي حيف تو بانك كارگشايي گذاشتم و گرنه عكس ميذاشتم كيف ميكردن

2740
اینا فک نکنم مناسب سنت باشه ها عزیزم. منظورم عکس النگو های ص ۴ الان دستبند النگویی مده. تو پیج الی ...

هرکی یه سلیقه ای داره وکسی هم ازشمانظرنخواست.ب سلیقه هم احترام بزارید قرارنیست هرچی نظرتونه رک بگیدک مثلابگن شمارکی؟مگه تومیدونی سنو ک میگی مناسب نیست

خوش ب حالت منم عروسی ننگتن ولی انقدم طلا نگرفتن 

انشالله ده برابرشو ميخري

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
هرکی یه سلیقه ای داره وکسی هم ازشمانظرنخواست.ب سلیقه هم احترام بزارید قرارنیست هرچی نظرتونه رک بگیدک ...

من با بی ادبی نگفتم. گفتم فک نمیکنم مناسب سنت باشه. 

منظورم از سن این بود که زیر ۴۰‌سالی احتمالا دیگه. 

آخه دخترای جوون خیلی گزینه های بهتری براشون هست 🌹 برو تو پیج مثلا کیاگالری یا الی گالری 

من با بی ادبی نگفتم. گفتم فک نمیکنم مناسب سنت باشه.  منظورم از سن این بود که زیر ۴۰‌سالی احتما ...

منم بابی ادبی جواب ندادم.گفتم هرکسی سلیقه ای داره وشماهم نظرخودتون برای خودتون ب علایق دیگران هم احترام بزارید

2706