2733
2734
من شهريور پارسال دويست گرم گذاشتم ده تومن بهم دادن ،شهريور امسال بايد تسويه كنم دوازده تومن بهشون پس ...

منم ٢٠٠گرم طلا دارم ١٠تومن جدي وام ميدن؟كدوم بانك

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ٢٠٠گرم طلا دارم ١٠تومن جدي وام ميدن؟كدوم بانك

اشتباه ميكنن بنظرم 

من خودم زير و بمش رو دراوردم تاجايي ك من ميدونم بانك ملي ٢٠٠گرم رو ٢ميليون ميده

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
بانك كارگشايي ،زير نظر بانك ملي  ،اگه از بانك ملي شهرتون بپرسين راهنمايي تون ميكنن فقط به شرطي ...

ميدونم اينو ولي ٢٠٠گرم ٢ميليون ميدن نه ده ميليون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
ميدونم اينو ولي ٢٠٠گرم ٢ميليون ميدن نه ده ميليون

نه عزيزم اين طرح از تابستون ٩٦اومده قبلش همون دو تومن بود ،البته تو شعب بانك ملي مراكز استان هستش بانك كارگشايي مثلا استان همدان ،تو خود همدان ،استان اراك تو خود مركز استان حالا تهران هم شعب منتخب دارن بايد از شعبه مركزي بپرسين 

نه عزيزم اين طرح از تابستون ٩٦اومده قبلش همون دو تومن بود ،البته تو شعب بانك ملي مراكز استان هستش با ...

جدي!چه عالي!

دوستان عزيز من خودم قبلش با دويست گرم دو ميليون گرفتم بعد طرح ده ميليوني اومد ،دو ميليون و تسويه كردم دوباره تشكيل پرونده دادن ده تومن دادن يكساله ،كه بايد شهريور ٩٧تسويه كنم با دو ميليون سود،مهلتش يك ساله سودش هم از وام دو ميليون بيشتره 

2738
جدي!چه عالي!

خوبه بد نيست ،ضامن و اين جور چيزا نميخواد براي من نيم ساعته واريز كردن البته قبلش بايد تو شعبه كارگشايي بانك ملي حساب داشته باشي و طلاها رو همه چك ميكنن وبعد وزن و محاسبه مبلغ وام و مرحله آخر نگهداشتن طلا پيش خودشون و واريز وام به حساب 

خوبه بد نيست ،ضامن و اين جور چيزا نميخواد براي من نيم ساعته واريز كردن البته قبلش بايد تو شعبه كارگش ...

بايد تو بانك ملي شعبه مركزيِ مركز استان باشه ؟

بايد تو بانك ملي شعبه مركزيِ مركز استان باشه ؟

بله من رفتم شعبه  كار گشايي بانك ملي مركزي ،مركز  استان مون ،تو شهرستان ها شعبه نداره ،فقط مراكز استاني ،تهران هم شعب منتخب داره