2733
2739
نه عزيزم سود نميدن ،باهاش وام ميدن هر ٢٠٠گرم ده ميليون ،همون طلا ضامن هم ميشه و هم اينكه جاش أمن و م ...

واقعا ده میلیون؟ من یه جا خوندم 2 میلیون پشیمون شدم. قسط هاش چطوره؟ 

خدایا مرسی که هر چی مشکل بود برام میفرستی ...سپاسگزارم 😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزيزم دو ميليونه!

ده ميليون كجا بود

هر صد گرم دو ميليون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
نه عزيزم دو ميليونه! ده ميليون كجا بود هر صد گرم دو ميليون

چقدر بد. این بانک های ما هم فقط بلدن سر مردم شیره بمالن. من با فروختن خیلی کم تر از 200گرم هم میتونم 2تومن جور کنم. تازه خوندم سودش 11درصده 

2731
چقدر بد. این بانک های ما هم فقط بلدن سر مردم شیره بمالن. من با فروختن خیلی کم تر از 200گرم هم میتونم ...

نه عزيزم 

سودش ٢درصد 

يعني ٢و٢٠٠

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چقدر بد. این بانک های ما هم فقط بلدن سر مردم شیره بمالن. من با فروختن خیلی کم تر از 200گرم هم میتونم ...

ولي كار منو راه انداخت 

من ي بار پول لازم بودم 

حدود چهارتومن گرفتم 

مشكلمم حل شد 

چون همسرم ب هيچ عنوان اجازه فروش طلا بهم نميداد و بدجوري گير بوديم

2740

2ميليون هم ميدن ،قرض الحسنه سودش كمه ،بعد از يه سال يكجا بايد تسويه كني ،ده تومن هم بازهمون  شرايط يعني يك ساله پس بدي ولي سودش زياده حدود دو ميليون سود داره يعني بعد يكسال بايد تسويه كني دوازده تومن پس بدي 

2ميليون هم ميدن ،قرض الحسنه سودش كمه ،بعد از يه سال يكجا بايد تسويه كني ،ده تومن هم بازهمون &nb ...

خوب نیست من وام خانگی نوشتم، 10تومن بهتره 

من شهريور پارسال دويست گرم گذاشتم ده تومن بهم دادن ،شهريور امسال بايد تسويه كنم دوازده تومن بهشون پس ...

كدوم بانك😳؟

ملی

من خودم قسمت كارگشاييش طلا ميزارم هميشه!

٣٥٠گرم دارم 

چهار تومن ميشه حدودا 

نشنيدم كسي ٢٠٠گرم بزاره ١٠ميليون ورداره

2706