2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمت گرم ،منم طلاي كردي زياد دارم خيلي خوشكله اتفاقا همش هم ظريف كاري كار دست ،ولي حيف تو بانك كارگشا ...

عزیزم چطوریه بانک سود داره

خدایا مرسی که هر چی مشکل بود برام میفرستی ...سپاسگزارم 😥
2728
دمت گرم ،منم طلاي كردي زياد دارم خيلي خوشكله اتفاقا همش هم ظريف كاري كار دست ،ولي حيف تو بانك كارگشا ...

جواب منو بده گلم 

خدایا مرسی که هر چی مشکل بود برام میفرستی ...سپاسگزارم 😥
الان تو تاریکی چجوری اخه منکه تو عروسی فامیلمون ی گوشواره سرویسم گم شد...دوست جونا میشه یوقت بدم بر ...

منم یه نیم ست دارم،رفتم عروسی یه گوشواره اش گم شد ،لنگ دیگه اش رو بردم ببینم برام میسازن یا نه؟؟گفت:اینا دستمزد و اجرتش بالاس ارزش نداره بسازی

رفتم یه جا دیگه گفت این تک گوشواره رو من برمیدارم یه پولی هم روش بذار بعد ،یه جفت عین همینو برات میارم!!ولی خب فعلا مونده دستم

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
منم یه نیم ست دارم،رفتم عروسی یه گوشواره اش گم شد ،لنگ دیگه اش رو بردم ببینم برام میسازن یا نه؟؟گفت: ...

اهان باز خوبه ک میشه جفت شه ممنونم

امضاتم خیلی قشنگه😍😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
من خیلی دوس داشتم سرویس بخرن واسم اما نخریدن اصن ب جهنم😡😡😡 اما تو خانوادمون چ مادری چ پدری فقط م ...

عزیزم منم سرویس نمیخرم پول نداره شوهرم حالم بهم میخوره ازخودشوخانوادش

برای خوب شدن حالموزندگیم لطفایه صلوات بفرستین  
منم بابی ادبی جواب ندادم.گفتم هرکسی سلیقه ای داره وشماهم نظرخودتون برای خودتون ب علایق دیگران هم احت ...

با بی ادبی نگفتی ولی خواستی بزنی منو 😅

اکی عزیزم هرجور دوست داری

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
چندتا تيكه خورده ريز ظريف و دم دستي دارم ك عكسشونو ندارم  من عروسي نگرفتم بنا به دلايلي  ...

آخریه خوشگل و ظریفه ب سلامتی وشادی

عشق آن است ک یوسف بخورد شلاقی...درد تا مغز و سرو جان زلیخا برود
آخریه خوشگل و ظریفه ب سلامتی وشادی

ممنونم عزيزم🌹

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706