2733
2739
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟؟؟😒😒🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 49 پست
كدوم شهر هستي؟ اگه بتوني با مشورت مشاور كودك هم پيش بري خوب هست ك ازش تست بگيرن

اصفهانیم. تست چی

امروز همون فرداییه که منتظرش بودیم پس همین امروز زندگی کن ،بخند،شاد باش،محبت کن واز همه مهمتر لبخند خدارو ببین😚
اصفهانیم. تست چی

تست هاي مختلفي ك ميگيرن

اضطراب و چيزاي ديگه

بنظرم بد نيست يك مشاور كودك خوب پيدا كني و حداقل يكبار ببريش بررسي كنه

نميگم مشكلي داره ها

اما من ديدم همكارا بچه هاشون ميبرن

و خيلي راضي هستن

مشكلاتي از بچه ها ك خودشون راه حلي براش ندارند حل ميشه

يا مثلا يكيشون بود توي همين مشاوره ساده متوجه شده بود دخترش يك مقدار مشكل داره ك با دو سه تا تكنيك حل شد

خيلي راضي بود و ميگفت ب همه ميگم بچه ها شون ببرن

البته ب شرط اينكه خوب باشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم به نظر میاد دخترت تو برقراری ارتباط خیلی مشکل داره واسه همین به دوستاش باج میده که تنها نذارنش.  البته این چیزیه که دخترت فکر میکنه که اگه وسایلم رو ندم اونا منو طرد و ترک میکنن . ببرش پیش روان شناس کودک 

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
تست هاي مختلفي ك ميگيرن اضطراب و چيزاي ديگه بنظرم بد نيست يك مشاور كودك خوب پيدا كني و حداقل يكبار ...

مرسی عزیزم حتما میبرم😙 

امروز همون فرداییه که منتظرش بودیم پس همین امروز زندگی کن ،بخند،شاد باش،محبت کن واز همه مهمتر لبخند خدارو ببین😚
2731
عزیزم به نظر میاد دخترت تو برقراری ارتباط خیلی مشکل داره واسه همین به دوستاش باج میده که تنها نذارنش ...

آره شایدم آخه اینجا تنهاییم