2733
2739
عنوان

شما باشین چیکار میکنین؟؟؟😒😒🙁🙁

382 بازدید | 49 پست

نمیدونم چیکار کنم دخترم خیلی مهربونه همه وسیله هاشو در اختیار دوستاش قرار میده بصورتی حتی حاضره برا ناراحت نشدنشون بهترین اسبابازی که خودش خیلی بهشون علاقه داره رو بده تا اونا بازی کنن و خودش فقط نگاه کنه ولی دوستاش اینجوری نیستن و هیچیزیشونو بهش نمیدن . وقتیم که میرن تو پارک یا کوچه دوچرخه سواری کنن دخترم دوچرخشو  میده دوستش و کل ساعتی که بیرونن فقط دوستش سوار دوچرخشه 

واقعا نمیدونم چیکار کنم از یه طرف دلم نمیخواد بد ذات به بار بیاد که بخوام بهش بگم وسیلتو دست کسی نده از یه طرفم اصلا از این حالت خوشم نمیاد

امروز همون فرداییه که منتظرش بودیم پس همین امروز زندگی کن ،بخند،شاد باش،محبت کن واز همه مهمتر لبخند خدارو ببین😚
نه بابا اينجوري ازش سواستفاده ميكنن

خب چیکار کنم 😔😔

امروز همون فرداییه که منتظرش بودیم پس همین امروز زندگی کن ،بخند،شاد باش،محبت کن واز همه مهمتر لبخند خدارو ببین😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بايد بهش بگي صد درصد ازش در سنين مهم تر هم سو استفاده ميشه ب خصوص ك دختر

از الان مراقبش باش

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

چقدر بد😣 از کسی ایده میگیره؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
مناسب عصر حالا نيس

دقیقا

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
بايد بهش بگي صد درصد ازش در سنين مهم تر هم سو استفاده ميشه ب خصوص ك دختر از الان مراقبش باش

خب چی بگم بهش که بد هم نباشه چجوری یادش بدم

چند سالشه؟ اخلاق خودش خیلی خوبه منتها شما بادوستاش صحبت کن،بگو کلی دست شما بود حالا هم دست دخترم با ...

نه نبايد مادرش دخالت كنه

وگرنه بچه بازنده بار مي اد

روزيكه از همخونهاي خودم رانده شدم، متولد شدم؛ خداجون منو تو دوستيم ممنونتم.

حالا بچه من برعکسه 

هیچ چیزی به هیچ کس نمیده البته اصلا هم بدون اجازه طرف وسایله بچه های دیگه نمیره 

هر بچه ای یه جوریه اینها عوض میشن الان اینحورین میبینی چند سال دیگه کامل فرق میکنن

2706