2733
2734
عنوان

بچه ها قضیه ی آوا رو خوندید؟!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 52 پست
الهی بمیرم .قلبم درد گرفت .اسم دختر منم آواست .الهی بمیره مرتیکه ی روانی 😣😥😥

عزیزم انشالله دخترت همیشه شاد و سلامت باشه😘

واقعن!!الهی نسل این مردا منقرض شه

خدا برای هیچ بچه ای نیاره اگه روز اول اونجاشونو میبریدن میذاشتن کف دستشون درس عبرت میشد برای بقیه پد ...

ما به این قانون احتیاج داریم که اسید بریزن ....

بسوزه تا خیالشون راحت شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حضانت با مادر بوده  همون چند ساعتی که بچه رو میبرده اینکارو میکرده

خدا ازش نگذره  که اینجور با بچه برخورد میکرده شرم آوره😢

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
2728
واقعا متاسفم و بخاطر این جامعه گرگ صفت از الان نگران دخترم هستم...خدا خودش به دادمون برسه

همینکه پدر و مادرها آگاه باشند؛بیشتر از بچه ها مراقبت میکنند؛کمتر این موارد اتفاق میفته

بنظر من فقط عقلای ی جامعه باید بچه دارشن   اخه واقعا از خیلی ادما نسلی ب جا نمونه  هیچ اتفاق خاصی نمیفته واقعا ، طرف میبینی هیچی حالیش نیست دوسه تا بچه داره  خب همینه این  جهالت همینجوری گسترش پیدا می‌کنه 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
بنظر من فقط عقلای ی جامعه باید بچه دارشن   اخه واقعا از خیلی ادما نسلی ب جا نمونه  هیچ اتف ...

دیگه نه تا این حد

ولی همینکه از نظر روانی سالم باشن

یه رفاه نسبی برای بچه فراهم کنند

کمکش کنند زندگی و آینده ی خوبی برای خودش رقم بزنه و استعداد های بچه رو پرورش بدن کافیه

2738
دیگه نه تا این حد ولی همینکه از نظر روانی سالم باشن یه رفاه نسبی برای بچه فراهم کنند کمکش کنند زن ...

ن واقعا تا این حد    آدم های عادی ب قول شما از نظر روانی سالم رو  میبیینم نوع تربیت بچشونو میبینم مخم سوت میکشه    دیروز تو پارک دیدم بچه داشت شاخه درخت و می‌شکست  سوارش شده بود مامانش هم انگار ن انگار     یا دست و پای گربه رو میبندن اذیتش میکنن پدومادره هم اصن براشون مهم نیست درصد زیادی از پدرمادری بلد نیستن بچه تربیت کننچون خودشون ب درک کافی نرسیدن

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
ن واقعا تا این حد    آدم های عادی ب قول شما از نظر روانی سالم رو  میبیینم نوع تربیت ب ...

واقعن یه چیزای آدم میبینه شاخ در میاره

خوب و بدو به بچه یاد نمیدن 

بعد انتظار دارند بزرگ که میشه دست به کار اشتباه نزنه

منم وقتی نقاشی که بچه از خودش و پدرش کشیده بود دیدم گریه کردم حتی به پیشنهاد ی روانشناس برای اینکه اثبات کنن بچه رو تو شرایطی گذاشتن که با مادر بازی میکنه و مادر براش قصه میگه و ازش میپرسه وقتی دختر با باباش تنها بود چه بازی کردن که بچه همه رو تعریف میکنه البته تو اتاق بچه دوربین مخفی کرده بودن که متوجه نشه و راحت بگه دلم به حال این بچه های معصوم و پاک و کلا چه دختر و چه پسر که مورد تعرض و تجاوز قرار میگیرن داره میترکه خدا میدونه😢😢😢

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
راجع به مسائل خصوصی مردم دخالت نکنید دوست داشتن بچه بیارن . الان ی عده میان میگن اینو! گفتم من زودت ...

کسی به بچه آوردن گلایه نمیکنه میگن اگه میارن درست امانت خدا رو نگهداری کنید و بذارید معنای بچگی و دنیای بچگی بفهمه و لذت ببره مخاطب هم پدر اون دختره که در حقش ظلم کرده. 

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
منم وقتی نقاشی که بچه از خودش و پدرش کشیده بود دیدم گریه کردم حتی به پیشنهاد ی روانشناس برای اینکه ا ...

وای دیدی در جواب مادرش داد کشید😢😢😢😢

خدا خودش مراقب همه ی بچه ها باشه

2706