2733
2739
عنوان

بچه ها قضیه ی آوا رو خوندید؟!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 52 پست
آخه این همه زن ج ....  تا طرف مریض روانی نباشه سراغ دختر خودش نمیاد !!!!!

عزیزم اینا پدوفیلن 

فقط به کودکان تمایل دارن ! 

لعنت بهش .. یعنی چی که نباید افشای ملی شه ؟ 

خوب بشه . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی بمیرم .قلبم درد گرفت .اسم دختر منم آواست .الهی بمیره مرتیکه ی روانی 😣😥😥

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔

خدا برای هیچ بچه ای نیاره اگه روز اول اونجاشونو میبریدن میذاشتن کف دستشون درس عبرت میشد برای بقیه پدرای خاک برسر دیگه که این غلط و نکنن انشاا...مثل حیف اسم سگ خداییش سگ شرف داره به اینجور مردای کثیف شیطان صفت

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
کاش خدا موقع آفرینش همچین قابلیت هایی رو می بست برای ادم

من نمیدونم ۲۰ سال یه پدر و مادر چیکار میکنند؛چه لقمه ی حرومی سر سفره میلرند

که آخرش این انگلا تحویل جامعه میدن

2740
عزیزم اینا پدوفیلن  فقط به کودکان تمایل دارن !  لعنت بهش .. یعنی چی که نباید افشای ملی ش ...

نباید افشای ملی شه 

چون کشور ما همه چیز گل و بلبله

نباید این خبرا پخش و آبروریزی شه

کاش یه تست سلامت روان قبل ازدواج اجباری میشد:////

اقصیر اون مادرشم هست یا پس ننداز یا بشین بچه رو بزرگش کن یا حضانتشو بگیر که بچه این بلا سرش نیاد

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
یعنی دختری که خونه باباش هم امنیت نداشته باشه باید چیکار کنه    

قانون هم حمایت نمیکنه

اینهمه پدر و مادر؛کاش مجلسو تحت فشار میذاشتن ؛قانون حمایت از کودکان تصویب شه

اقصیر اون مادرشم هست یا پس ننداز یا بشین بچه رو بزرگش کن یا حضانتشو بگیر که بچه این بلا سرش نیاد

حضانت با مادر بوده 

همون چند ساعتی که بچه رو میبرده اینکارو میکرده

من نمیدونم ۲۰ سال یه پدر و مادر چیکار میکنند؛چه لقمه ی حرومی سر سفره میلرند که آخرش این انگلا تحویل ...

هوم..

پدر اوا حتما توی کودکیش دچار مشکلات روانی بوده

مثلا شاید موردای ج.نسی از پدر و مادرش دیده

هرچی هست صد در صد توی کودکی و تربیتشه

Dance me to the end of Love...
2706