2752
2734

حالا جدای از خنده و شوخی

واقعا ظلم میکنن خانواده ها به بچه ها

اخه چرا واقعا 

دختر دهه ۸۰ یا حتی متولد ۷۵ به بالا چه درکی داره از زندگی.اینا نمیخوان بچگی کنن نمیخوان جوونی کنن.نمیخوان تحصیل کنن.واقعا انقدر بی شوهریه.همین.بزایی و ۱۵ سال نگه داری بعدش دکش کنی خونه شوهر.تازه اگه ادم باشه طرف.وجدانن حالم خراب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدای من دیروز متولد شدی عزیزم؟     یه روزته الان؟     قصد ازدواج نداری؟

بابا میگم چهارتا نینی دارم! چرا با دقت نمیخونی...!😂😂

همونجا تو بیمارستان، با پسر تخت بغلی، مزدوج گشتم!

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.

یاخدا گوزیلاهای دهه نودی  

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
حالا جدای از خنده و شوخی واقعا ظلم میکنن خانواده ها به بچه ها اخه چرا واقعا  دختر دهه ۸۰ یا ...

بخدا من 77 هستم خیلیم با تجربه ام و اجتماع بودم 2 سالم از دانشگاهم میگذره کارم دارم ولی از زندگی زناشوییی هیچی نمیفهمم

بابا میگم چهارتا نینی دارم! چرا با دقت نمیخونی...!😂😂 همونجا تو بیمارستان، با پسر تخت بغلی، مزدوج ...

آخه من سواد درست حسابی ک ندارم ..نمی تونم بخونم  

ای جوووونم  خوش به حالت ..چجوری مخشو زدی

خودت یه روزه ای نی نیات چند ثانیشونه؟  

با شمااااااام 😒
بابا میگم چهارتا نینی دارم! چرا با دقت نمیخونی...!😂😂 همونجا تو بیمارستان، با پسر تخت بغلی، مزدوج ...

افرین دختر باید زرنگ باشه ادم اول شوهر میکنه بعد یواش یواش بزرگ میشه و میره مدرسه و اینا افرین

بجه ها ولی خداییش یه چی بگم من فکر میکنم لین فقط گودزیلاهای هشتادی بودن که برا ازدواج عجله کردن تو نسل تحول بدون زمینه، نوجوان  بودن، گوشی های هوشمند واینستا وغیره فک میکنم یعنی مطمعنم نودی ها خیای با جنبه ترن چون از کودکی این چیزا براشون عادی میشه، ودوباره ازدواج بالای بیست سال رو میپسندن

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

تاپیکتون فانه وخیلی خنده داره

اما اینکه به دنبال یه تاپیک دیگه زده شده اصلا جالب نیست...

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بجه ها ولی خداییش یه چی بگم من فکر میکنم لین فقط گودزیلاهای هشتادی بودن که برا ازدواج عجله کردن تو ن ...

عزیزم حرفت درسته من نمیخوام توهین کنم ولی حس میکنم این ازدواجا در شهرستانا دور افتاده و خانواده هایی ک از لحاظ فرهنگی مشکل دارن اتفاق میوفته من تو تهران و کرج یا شهرا بزرگ ندیدم اصلا اینجوری

2706