2737
2739
بابا دهه هشتایا خودشون دوس دارن ازدواج کنن من دورو برم چند تا هشتادی با میل و رضایت کامل ازدواج کردن ...

دوست دارن لباس عروس تنشون کنن و برقصن از ادواج در همین حد می دونن  

با شمااااااام 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۴ سالگی😯😯 همچین زود هم ازدواج نکردی حالا میگفتی۱۴ سالگی شوهر کردم حسرت به دل موندم

الان تو ۲۹ سالگی اون سن به نظرم کم بود.باید ادامه تحصیل میدادم ۴ تا جا میدیدم تفریح میکردم مسافرت مجردی میرفتم ....کار از همه مهم تر یه کار حرفه ای باید میکردم.نشد حس میکنم کم کاری کردم

من خودم یکیو دیدم همسن خودمون واسه اینکه شوهراش پفکشاو میدزدید و عروسک نمیگرفت واسش طلاق گرفتن..حواس ...

واااااااي چه شرايط سختي خوب حق داشت پفكاشو خورده از زدن هم بدتره🤪🤣

2731
😢😢 توهین نکن 😂😂

شوخی میکنم گلم  

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

واقعا کارتون زشت بود

نمیخواستم چیزی بگم ولی نتونستم

اگه منظورتون ماها هست، که هر فردی هر خونواده ای یه طرز فکر و فرهنگی داره و هرکس نباید برسه هر توهینی دلش خواست بکنه،چون دارین به اون شخص و خونوادش توهین میشه.ماهم هیچوقت نگفتیم إ وا چرا اززواج نکردی؟؟حتما موهات مثه دندونات شده؟؟(جوری ک شما میگفتین خونه اسباب بازی و...)همونطور که ما چیزی نگفتیم تو دورهمی دهه شصت شما هم حق نداستین بیاین تو تاپبکای دهه هفتاد و هر بی احترامی ک دلتون خواست بکنین

در ضمن اینم بگم ۲۰سال یه سن کاملا نرمال واسه ازدواج حساب میاد

کارتون اوج بی فرهنگی بود

متاسفم

من ایمان دارم که امسال یعنی سال ۹۷کلی اتفاقای خوب میفته و همه چی درست میشه.من به روزای خوب امیدوارم😃
واقعا کارتون زشت بود نمیخواستم چیزی بگم ولی نتونستم اگه منظورتون ماها هست، که هر فردی هر خونواده ا ...

عزیزدلم من به کسی توهین نکردم

تو تاپیکام اسم از دهه هفتادیا بردم؟ من خودم دهه هفتادیم

منظورم شماها نبودین گلم

ناراحت نشو    

با شمااااااام 😒
2740
عزیزدلم من به کسی توهین نکردم تو تاپیکام اسم از دهه هفتادیا بردم؟ من خودم دهه هفتادیم منظورم شماها ...

اخه دقیقا عینا مثه تاپیک من زدین اونم به شوخی و مسخره

من ایمان دارم که امسال یعنی سال ۹۷کلی اتفاقای خوب میفته و همه چی درست میشه.من به روزای خوب امیدوارم😃
اخه دقیقا عینا مثه تاپیک من زدین اونم به شوخی و مسخره

اگه دقت کرده باشی بعد از شما هم یه نفر تاپیک زد دهه هشتادیا بیاین دور هم باشیم یعنی چند تاپیک قبل من

من به هیچ عنوان منظورم شما نبودی عزیزم  

با شمااااااام 😒