2737
2739
عنوان

اوج ناامیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 3936 بازدید | 81 پست

تو روضه ها ميري؟دوره هاي مامانت با دوستاش ميري؟با دوستاي بابات رفت و امد دارين؟

ما يه فاميل داشتيم هروقت خاستگار دخترش كم ميشد يه مهموني يا روضه ميگرفت خواستگارا باز هجوم مياوردن😂😂

حداقل بهم ارامش بده زندگیم با استرس و اضطراب گذشت به خدا

میدن امیدوار باشین فکرای خوب کنین و ب رحمت خداوند خوش بین باشین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو روضه ها ميري؟دوره هاي مامانت با دوستاش ميري؟با دوستاي بابات رفت و امد دارين؟ ما يه فاميل داشتيم ...

روضه چند بار رفتم نه اصلا با دوستای پدرم رفت وامد نداریم

2731

همین‌انرژی‌منفی‌که‌به‌خودت‌می‌دی‌می‌گی‌ناامیدم‌

خودش‌‌به‌نظر‌من‌خیلی‌بدتره.

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
شغل وتحصیلات خودتون چی بود  چه جوری با همسرتون اشنا شدید

من ارشد یکی از رشته های پیراپزشکی هستم هستم ،یکی از دوستهام ما رو به هم معرفی کرد

میدانم می آیی با یک هدیه از سمت خدا...دلم از معجزه هایت میلرزد...میتوانی نا ممکن را برایم ممکن کنی...ازتون عاجزانه خواهش میکنم برای سلامتی مادرم یک صلوات بفرستین.خدایا اون کسی که با التماس به دیگران میگه براش دعا کنن،از همه جا بریده،کم آورده و داغونه،به خودش امیدی نداره،خدا هیچ وقت این بنده هات و این چشمای مضطربشون رو نادیده نگیر،تنهاشون نذار،خدایا هیچ وقت نذار هیچکس فکر کنه مرگ براش گزینه بهتری هست تا زندگی...خدایا گوش میدی صدامو؟؟؟دوستان تیکر بارداریم نیست.خدایا شکرت که بالاخره صدای منو شنیدی و حاجت دلمو دادی
2740
خوشبخت بشی  کار هم میکردی؟

بله سابقه کار دارم ولی وقتی با ایشون آشنا شدم مدتی بود که طرحم تمام شده بود و بیکار بودم،البته تو یکی دو تا موسسه به صورت خیریه بودم 

میدانم می آیی با یک هدیه از سمت خدا...دلم از معجزه هایت میلرزد...میتوانی نا ممکن را برایم ممکن کنی...ازتون عاجزانه خواهش میکنم برای سلامتی مادرم یک صلوات بفرستین.خدایا اون کسی که با التماس به دیگران میگه براش دعا کنن،از همه جا بریده،کم آورده و داغونه،به خودش امیدی نداره،خدا هیچ وقت این بنده هات و این چشمای مضطربشون رو نادیده نگیر،تنهاشون نذار،خدایا هیچ وقت نذار هیچکس فکر کنه مرگ براش گزینه بهتری هست تا زندگی...خدایا گوش میدی صدامو؟؟؟دوستان تیکر بارداریم نیست.خدایا شکرت که بالاخره صدای منو شنیدی و حاجت دلمو دادی

واقعا‌‌‌انرژی‌منفی‌و‌فکر‌و‌خیال‌‌خیلی‌اعصاب‌آدموخورد‌

می‌کنه.درسته‌سخته‌ولی‌یک‌مدت‌خودتو‌رها‌کن‌به‌نظر‌

من‌خیلی‌روحیه‌‌آدم‌خوب‌می‌شه.

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
واقعا‌‌‌انرژی‌منفی‌و‌فکر‌و‌خیال‌‌خیلی‌اعصاب‌آدموخورد‌ می‌کنه.درسته‌سخته‌ولی‌یک‌مدت‌خودتو‌رها‌کن‌به‌ ...

کاش دیگه خدا جوابمو بده خسته شدم ازبس صدات کردم وجوابم نمیدی

تغییر آهسته و پیوسته رخ می دهد.

شب به آرامی تبدیل به روز می شود.

درمسیر آرزو باید صبور باشید

و رویاهایتان راباورکنید

آنهاخلق خواهند شد

این یک قانون است.

‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹