2737
2734
عنوان

اوج ناامیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 3936 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر جور دعا رو که بگین کردم انواع چله ها رو من خوندم دیگه دعایی نیست که نخونده باشم

سلام‌عزیزم.درسته‌دعا‌کردن‌خیلی‌خوبه‌ولی‌در‌کنار‌دعا‌با‌   خدا‌هم‌صحبت‌کن‌انشاالله‌خدا‌به‌همه‌کمک‌کنه‌‌و‌        خواسته‌ای‌که‌از‌خدا‌داری‌به‌زودی‌برآورده‌کنه.  

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
2728

ازدواجو برا رفع تنهايي نكن چون ما منتظريم يكي بياد خوشبختمون كنه كه نميشه خودت خودتو خوشبخت كن.

ولي خب كلا يكم از ويژگي رفتاري يا ظاهرت بگو تعريف كن شايد بعضي رفتارات اشتباهه خواستگار پرونه

2740
ازدواجو برا رفع تنهايي نكن چون ما منتظريم يكي بياد خوشبختمون كنه كه نميشه خودت خودتو خوشبخت كن. ولي ...

ظاهرم خیلی خوبه همه میگن خیلی خوشگلی چادر دانشجویی میپوشم اخلاقم هم خیلی خوبه اخلاقم بین فامیل ودوستان زبانزده

نمیدونم چرا خدا صدامو نمیشنوه

خداوند سمیع و علیم هستند ب زمان بندی خداوند اعتماد کنین دیر خداوند رو زود نخواین تا بعدا پشیمون نشین 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
خداوند سمیع و علیم هستند ب زمان بندی خداوند اعتماد کنین دیر خداوند رو زود نخواین تا بعدا پشیمون نشین ...

حداقل بهم ارامش بده زندگیم با استرس و اضطراب گذشت به خدا