2737
2734
عنوان

اوج ناامیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 3944 بازدید | 81 پست
خوب پس چرا خواستگار نیست؟

شاید توی محیط نیستی ؟ مثلا شاغلی؟ 

یا کلاسای هنری باشگاه کلاس زبانای مختلط فرهنگسراها خلاصه که باید فعال باشی 

روی رفتارات وروابط اجتماعیت کار کنی روی تیپ وظاهرت کار کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا هروقت ک بهترین زمان باشه بدون پشبمانی بدون تأسف من خودم مجردم و سنم هم از شما هم بیشتره ولی واقعا ...

خدارو شکر زود فهمیدی 

ولی واقعا همدم نیاز روحی یه انسانه 

مخصوصا اینکه الان اوضاع بهم ریختس و ادما تحت تاثیر فشارهای روحی و عصبی هستن.

منم راستش مثل استارتر ناراحتم. ولی تووو ناامیدی امیدوهرم.

راهی ندارم جز امید.

راه دارین بیشتر دعا کنین بیشتر امیدوار باشین توی اجتماع بیشتر باشین  برای روحیتون خوبه

هر جور دعا رو که بگین کردم انواع چله ها رو من خوندم دیگه دعایی نیست که نخونده باشم

2731
راه دارین بیشتر دعا کنین بیشتر امیدوار باشین توی اجتماع بیشتر باشین  برای روحیتون خوبه

چقدر دعا 

کدوم دعا!!!

یه چیزی بگم دعوام‌نکنیا 

انقدر پول فال و فالکیر دادم . هیچکدوم درست نبود

الان بهترین وقته اگه میتونین نمازاتون رو اول وقت بخونین سحر  عالیترین زمانه اگه می تونین قرآن بخونین امیدوار باشین ب آینده ب حکمت و تدبیر خداوند 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
شاید توی محیط نیستی ؟ مثلا شاغلی؟  یا کلاسای هنری باشگاه کلاس زبانای مختلط فرهنگسراها خلاصه که ...

تیپم بااینکه چادری هستم خوبه توی پیش دبستانی هم کار میکنم

2740
چقدر دعا  کدوم دعا!!! یه چیزی بگم دعوام‌نکنیا  انقدر پول فال و فالکیر دادم . هیچکدوم در ...

چرا دعواتون کنم ؟چرا فالگیر ؟وقتی رحمت خداوند هر لحظه جاری هست بدون هزینه می شه هم دعا کنم هم حالم بهتر بشه خوب مسلمه که ارتباطتم رو با خداوند بهتر می کنم پولی ک قراره بدین فالگیر بدین ب ی شخص نیازمند هم نظر لطف خداوند شامل حالتون میشه هم شاید اون بنده خداوند براتون دعا کنن و درهای رحمت خداوند  روتون بازتر بشه

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
میگن قسمته.  میگن وقتش بشه خودش پیش میاد. میگن وقتش بشه دهن ادم بسته میشه. میگن قسمت باشه می ...

اوهوم برا من دقیق اینجوری شد اصلا فکرشم نمیکردم نامزدمو قبول کنم 😐😐

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706