2737
2739
عنوان

الهی! چطوری میگن نجسه آخه

1148 بازدید | 43 پست

وقتی حیوان گرسنگی کودک را بهتر از انسان درک می کند...

سگها دارن به دختر بچه کمک می کنن تا از تو سطل زباله چیزی برای خوردن پیدا کنه...

#با حیوانات مهربان باشیم

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

چه ربطی داره مهربانی با حیوانات ی بحثه دوری از در ارتباط مستقیم بودن ی چیز دیگه ست ... به هر راهی فقط دینتونو بکوبید 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

خدا میگه نجسه اما نمیگه بده که. هر حیوونی یکسری مزایا قطعا داشته که افریده شده

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

دوست عزیزم...اسلام گفته سگ و یکسری از حیوانات دیگه نجس هستند...ب این معنی نیست ک بکشیمش یا بزنیمش و آزارش بدیم.... فقط منظور اینه ک از گوشت این حیوانات نخوریم بخاطر آلودگی های ک داره و نمیشه بیماری های منتقله از اون آلودگی هارو درمان کرد...

نجس کردنش فقط بخاطر نخوردن گوشتش..

دوست عزیزم...اسلام گفته سگ و یکسری از حیوانات دیگه نجس هستند...ب این معنی نیست ک بکشیمش یا بزنیمش و ...

و همینطور همزیستیش با انسان باعث ایجاد مشکلاتی میشه قطعا

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

سلام عزیزم 

از لحاظ شرعی نجسه ولی امام حسن ع خودشون با دست مبارکشون ب همین حیوون نجس غذا میدادن 

و تو دین ب رحم ب حیوانات توصیه شده 

فکر نکنم حکم ب نجاست یک حیوان( که علت پزشکی هم داره) اجازه آزار رسوندن ب اون حیوان رو بده 

گاهی سکوت بهترین کلام است

هر چی می خوان بگن   ... آزار ندن, نظرشونم به دیگران تحمیل نکنن برای خودشون تو خونه خودشون هر تصمیمی بخوان بگیرن. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706