2737
2739
عنوان

الهی! چطوری میگن نجسه آخه

1148 بازدید | 43 پست

وقتی حیوان گرسنگی کودک را بهتر از انسان درک می کند...

سگها دارن به دختر بچه کمک می کنن تا از تو سطل زباله چیزی برای خوردن پیدا کنه...

#با حیوانات مهربان باشیم

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چه ربطی داره مهربانی با حیوانات ی بحثه دوری از در ارتباط مستقیم بودن ی چیز دیگه ست ... به هر راهی فقط دینتونو بکوبید 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

خدا میگه نجسه اما نمیگه بده که. هر حیوونی یکسری مزایا قطعا داشته که افریده شده

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

دوست عزیزم...اسلام گفته سگ و یکسری از حیوانات دیگه نجس هستند...ب این معنی نیست ک بکشیمش یا بزنیمش و آزارش بدیم.... فقط منظور اینه ک از گوشت این حیوانات نخوریم بخاطر آلودگی های ک داره و نمیشه بیماری های منتقله از اون آلودگی هارو درمان کرد...

نجس کردنش فقط بخاطر نخوردن گوشتش..

دوست عزیزم...اسلام گفته سگ و یکسری از حیوانات دیگه نجس هستند...ب این معنی نیست ک بکشیمش یا بزنیمش و ...

و همینطور همزیستیش با انسان باعث ایجاد مشکلاتی میشه قطعا

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

سلام عزیزم 

از لحاظ شرعی نجسه ولی امام حسن ع خودشون با دست مبارکشون ب همین حیوون نجس غذا میدادن 

و تو دین ب رحم ب حیوانات توصیه شده 

فکر نکنم حکم ب نجاست یک حیوان( که علت پزشکی هم داره) اجازه آزار رسوندن ب اون حیوان رو بده 

گاهی سکوت بهترین کلام است

هر چی می خوان بگن   ... آزار ندن, نظرشونم به دیگران تحمیل نکنن برای خودشون تو خونه خودشون هر تصمیمی بخوان بگیرن. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706