2733
2739
عنوان

کسانی که تجربه جراحی لثه دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 25394 بازدید | 72 پست
سلام پسر من 15سالشه لثه هاش باد کرده دکتر گف جراحی باید بشه پسرم خیلی استرس دارع میش بگین بیهوش م ...

اره فکر کنم دکتر بیینه شرایطشو قبول کنه بی هوش کنه. من که مطب دکتر قمری نشسته بودم یکی با همین شرایط اومده بود و دکتر داشت باهاش صحبت می کرد. شاید قبول کنه عمل کنه ایشون http://dralighamari.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جراحی لثه یکم سخته ولی بستگی داره دکترت کی باشه و کارش چجوری باشه. من پیش دکتر ندا هادی جراحی لثه انجام دادم، خیلی سختی نکشیدم. ایشون متخصص جراحی لثه اس که خیلی معروفن تو تهران

2728

عزیزم اصلا نه ترس داره نه چیزی 

به نظرم دندونپزشک خیلی می تونه تو کمتر کردن ترس تاثیر بذاره. من خودم برای تموم کارای دندونپزشکیم میرم پیش دکتر میلاد میرمحمدی 

دکتر بسیار خوبی و با تجربه ایه 442444048

عزیزم من تحلیل لثه داشتم پیش دکتر قمری رفتم عمل کردم چون باید ایمپلنت می کردم یکی دو تا دندونام رو قبلش دکتر گفت باید این عمل رو کنم فقط مسکن و آنتی بیوتیک ها رو سر وقت بخور و غذاهای نرم که به لثه و دندونا ها فشار وارد نشه 

https://dralighamari.com/جراحی-لثه/

اینجا دکتر قمری یه سری مراقبت ها رو گفته که من همینا رو انجام دادمو راضیم 

2740
عجله ندارم اگه هرموقع پیداش کردی بهم همینجا بگی ممنون میشم.تا آخر هفته آینده وقت دارم

منم پیش دکتر خاکزاد جراحی لثه انجام دادم خیلی دکتر خوبیه اصلا نفهمیدم چی شد چی نشد  درحین کار هم انقد قشنگ برات توضیحی میده ک این وسیله اسم اینه برای فلان کار میخوام استفاده کنم ک اصلا یادت میره 

عزيزم من كل لثمو عمل كردم فقط بايد مسواك لا دندوني استفاده كني و مسواك زدنتم طولاني باشه 

سلام 

الان لثه تون از نظر ظاهری مشکلی نداره 

اخه میگن حجم لثه کم میشه

الان دیگه بعد عمل مشکلی ندارین

ممنون میشم جواب بدین

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
سلام  الان لثه تون از نظر ظاهری مشکلی نداره  اخه میگن حجم لثه کم میشه الان دیگه بعد ...

سلام عزیزم اتفاقا همبن الان داشتم ب لثم فک میکردم😅ن فداتشم عالی شده ده ساله تقریبا عمل کردم و راضیم ولی قبلش مدام عفونت داشت خونریزی ورم لثه دندونام داشت لق میضد ولی الان عالی

فقط بعد عمل نیاز ب مراقب داره مسواکم اصلا نباید فراموش بشه

Lea  
سلام عزیزم اتفاقا همبن الان داشتم ب لثم فک میکردم😅ن فداتشم عالی شده ده ساله تقریبا عمل کردم و راضیم ...

سلام خدا رو شکر که راضی هستین 

منم هفته ی دیگه عمل دارم ولی فوق العاده استرس 

تو چن جلسه عمل کردین 

خیلی درد داره 

بعد عمل دندونتون لق نشده دیگه 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
2706