2737
2734
عنوان

کسانی که تجربه جراحی لثه دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 25394 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم عزیزم باید بپرسی

منم چهار تا دندونم کیست داشت وباید لثم جراحی میشد چون پیم داشت دندونام کیست زیر پین ها بود جرذحی کرد پین رو کشید بیرون بعدم کیستو برداشت اصلا در نداشتم بعدشم تا یه ساعت که لثم بی حس بود بعدشم قبل اینکه بی حسی بره قرص خوردم اصلا درد نداشتم واقعا

تا خدا با من است زمانه با من است .
2731
عزيزم من كل لثمو عمل كردم فقط بايد مسواك لا دندوني استفاده كني و مسواك زدنتم طولاني باشه 

😢😢😢هزینه جراحی کل لثه ات چه قدر شد؟؟لثه منم نیاز به جراحی داره تحلیل رفته یکیش امروز لق شد

من جراحی لثه داشتم ولی نمیدونم منظورتون از تراشیدن استخون چیه  بعد از جراحی لثه  تا ۱۰ رو ...

😢😢هزینه جراحی کل لثه ات چه قدر شد؟؟لثه منم نیاز به جراحی داره تحلیل رفته یکیش امروز لق شد

2740
والا برا من بخیه کرد فوق تخصص جراحی لثه بود خب اون ی کم ک می برن تا دندون بیاد بیرون همین جوری باز ...

😢😢هزینه جراحی کل لثه ات چه قدر شد؟؟لثه منم نیاز به جراحی داره تحلیل رفته یکیش امروز لق شد

عزیزم  من فقط ی  ذره از لثه مو جراحی کردم میخواستم روکش بزارم همه لثه م نبود 

برا من تو درمانگاه دولتی همون ی دندون 280شد 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

عزیزم نمیدونم کار من با شما فرق داشت من بر اثر حادثه مشکل برام پیش اومده بود 

اما عزیزم خر چقدر میشه حتما برو انجام بده بخاطر دندونات

من از 3 سالگی مدام دندانپزشکی رفتم. انواع جراحی ها از لثه و فک و .... انجام دادم. نه بی حست می کنه اصلا" متوجه نمی شی. بعدش هم مسکن مصرف می کنی. باید بعدش جای زخمو تمیز نگه داری.شستشوی مرتب با آب نمک، مسواک نرم و دهان شویه ... بعد از عمل صورتت ورم می کنه و سیاه می شه مثل عمل بینی. باید مرتب کیسه یخ استفاده کنی و تا مدتی فقط بستنی بخوری. بعد غذای خنک با نی و کم کم غذای نرم مثل سوپ صاف. بعدشم که بخیه هاتو برداره دیگه راحت همه چیز می خوری. من حداقل 7-8 تا جراحی داشتم از افزایش طول تاج گرفته تا درمان کیست و عقل نهفته و .... نگران نباش به اون قسمت بستنی خوردنش فکر کن ... خیلی حال می ده 

2706