2737
2734
عنوان

روابط بعد از سقط

139 بازدید | 8 پست

سلام

ببخشید این سوال رو میپرسم بعد از سقط و پاک شدن(تموم شدن لکه بینی) از کی میشه نزدیکی داشت. دکتر اقدام رو گفت سه ماه بعد اما در اینمورد چیزی نگفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دوستان من یه سقط توی هفته 22داشتم خیلی وضعیت وحشتناکی داشتم همینقدر بگم ک تا دم مرگ رفتم و برگشتم از وقتی سقط کردم تا ده روز اینقدر حالم بد بوده که هیچی یادم نیست  همسرم ب شدت از لحاظ روحی بهم ریخته الان االیته یه مقدار بهتر شده ولی اگر هر کسی بهش بگه بارم بچه دار بشید یهو عصبی میشه و اون مکان را ترک میگنه حتی پسر شش ساله ام جدا از این مسائل با اینکه ب طور فیزیکی جلوگیری میکنیم هر بار ک رابطه داریم کلی استرس داره و حتما برام امپول جلوگیری تزریق میکنه من خیلی مراعاتش را میکنم راجب بچه دار شدن تصلا حرفی نمیزنم البته ک خودم هم اصراری ندارم ک بچه دار بشم چون یه پسر دارم و از طرفی ابدا دلم نمیخواد وادار ب کاریش کنم ک ناراحنش میکنه اما نگران خودشم ک اینقدر استرس داره نمیدونم تو اون ده روز ک من حالم بد بوده چ اتفاقی افتاده ک اینطور شده ب نظرتون من چطور میتونم روحیه اش را ب حالت قبل برگردونم؟؟البته من خیلی سعی میکنم حال و هوای خونه را عوض کنم تنوع میدم ب غذا پختنم دیزاین میکنم موسیقی میذارم جشن کوچولو میگیرم مهمون دعوت میکنم خانواده اش ک همیشه هر هفته دورهمی داریم اما میفهمم هنوز نگرانی تو وجودشه 😔😔😔😔