2733
2739
عنوان

تیروئید(خیلی نگرانم)

569 بازدید | 76 پست

سلام بچها کسی هس تیرویید کم کار داشته باشه.میشه یکم درموردش توضیح بدین و بگین بعد چندوقت کاملا خوب شدین؟

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  

امروز آزمایش هامو بردم دکتر دید گفت ک تیروئید دارم.تاحالا سابقه نداشته تیروئید داشته باشم

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سابقه داریم کلا خانوادگی هممون هم کم کار باردار هستم گشادیم گرفته هنوز دارومو نخوردم لوتیروکسین😑😑

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  

بهم قرص داده ک صبح ها ناشتا بخورم.من از فردا میخام روزه بگیرم بنظرتون باید چکار کنم؟

2740
من سابقه داریم کلا خانوادگی هممون هم کم کار باردار هستم گشادیم گرفته هنوز دارومو نخوردم لوتیروکسین😑 ...

وا

كم كاري تيروييد تو بارداري باعث عقب موندگي ذهني جنين ميشه خداي نكرده

چه دلي داري دارو نخوردي

خوب شدني نيست تا اخر عمر بايد دارو مصرف كني تحت نظر پزشك غدد دوز دارو كم و زياد ميشه تاتيروييد كنتر ...

وای واقعا؟من خیلی نگران همین مساله بودم

چرا عزیزم نمیخوری؟؟؟ تو بارداری خییییییلی لازمه این قرص

گفته باید صبح ناشتا بخورم منم تا لنگ ظهر خوابم هنوز نخوردم😰

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
2706