2733
2734
عنوان

مینا قری هستم دوستای گلم لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 160 پست
واااای عزیزم الهی شکررر یادته قول دادی گفتی اگه باردار شدم میام وسط سایت قرررر میدم؟؟؟ الهی شکر چق ...

اره عزیزم الانم اومدم براتون قر بدم البته از نوع ارومش . نی نی خوابه  

مینا قری هستم
اره بعد یکسال و خورده ای ک باردار شدم سقط شد خیلی دوران بدی بود

عیب نداره عزیزم منم دوبار این تجربه تلخ ودارم. برات صلوات میفرستم ان شاءالله سالم بیادبغلت

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مووباارکههه😍 تاپیک اسم بزن😆

قبونت بشم😘اسمشو انتخاب جردم مشورت نمیکنم باهاتون😒😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

وااااااای سلام دوست ماه من😍😍😍خداروهزار بار شکر 

روزای بد دیگه تموم شد من بهت قول میدم روزای خوب تو راهه 

این نه ماه به بهترین شکل برات میگذره خدا هواسش به تو واون فرشته نازت هست 

چشم به هم بزنی فرشتت تو بغلت داره شیر میخوره و تو لذت میبری از وجودش

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2728
عیب نداره عزیزم منم دوبار این تجربه تلخ ودارم. برات صلوات میفرستم ان شاءالله سالم بیادبغلت

خیلی تجربه بدیه . خدا انشاالله این اتفاقو نصیب کسی نکنه

مینا قری هستم
ای جونم نه نبودم عزیزم انشالله ک صحیح سالم دنیا بیاد و زایمان راحتی داشته باشی .❤اسمشو انتخاب نکردی& ...

ممنونم دوستم😘😘 اسمشو آلاء گذاشتیم

2738
وااااااای سلام دوست ماه من😍😍😍خداروهزار بار شکر  روزای بد دیگه تموم شد من بهت قول میدم روزای ...

شایان جونم تو این مدت خیلی بهم کمک کردی و ارومم کردی واقعا ازت ممنونم . خدا از دهنت بشنوه و همه چی خوب پیش بره

مینا قری هستم

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .بحق حضرت علی اصغر خدابراتون نگهش داره و دامن منتظرارو سبز کنه

به لطف الهی من تمام مراحل آزمون قضاوت رو با موفقیت پشت سر میزارم و یه دادیار موفق میشم
❤ مشورت نمیکنیم نظرمونوبایداعمال کنی😠 من رای میدم به اسم مادرشوورت😆😂که یادونامش تاابدجاودان بمو ...

😂😂 فعلا غمم شده اینکه شبیه خواهر شوهرم نباشه اسم اونقدام مهم نیس😂😂😂

2706