2737
2734
عنوان

مینا قری هستم دوستای گلم لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 160 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مينا جون خيليييي خيليييي تبريك ميگم 😍😍😍 نميتوني تصور كني چقدر برات خوشحالم . انشالله بارداري راحتي داشته باشي و ني ني خوشگله ناز رو به سلامتي بغل كني😍😍😍😘😘😘♥️♥️♥️خيلي منتظر شدم كاربريم وصل بشه ولي نشد (هوم هستم) 

لطفا غار غار هاي  خلاف عفت ممنوع !!   
مينا جون خيليييي خيليييي تبريك ميگم 😍😍😍 نميتوني تصور كني چقدر برات خوشحالم . انشالله بارداري راحت ...

سلام هوم عزیزم.  ممنون بابت دعاهات ک میدونم در حقم لطف بزرگی کردی . مرسی عشقم ک بیادم بودی . 

چرا کاربریت قطع شد عزیزم؟؟

مینا قری هستم
2728
سلام هوم عزیزم.  ممنون بابت دعاهات ک میدونم در حقم لطف بزرگی کردی . مرسی عشقم ک بیادم بودی .&nb ...

فداتشم عزير دلم 😍😍دوست داشتني هستي كه به يادتم 😍♥️والا خودم قطع دسترسي كردم بعد خواستم بيام سايت سر بزنم ني ني يار گفتن فعلا مديريت نيست كه كاربري وصل كنه . منم ديگه اومدم با اين هم شكايت كردم به ني ني يار ٥ هم گفتم ديگه بچه ها رو ميبينم باز ميرم 😊😊

فداتشم عزير دلم 😍😍دوست داشتني هستي كه به يادتم 😍♥️والا خودم قطع دسترسي كردم بعد خواستم بيام سايت ...

فداتبشم . نرو عزیزم ما دلمون تنگ میشه.  باش نینیم عکسشو ب خالش بعدا نشون بده  

مینا قری هستم
2738
فداتبشم . نرو عزیزم ما دلمون تنگ میشه.  باش نینیم عکسشو ب خالش بعدا نشون بده    

فداتشم منم دلم تنگ ميشه هي ميام 😍😍😍

فكر كن نيام تاپيك زايمانت 😒خودم ميام ببينم عكس نازش رو دلم ضعف كنه براش 😍😍😍😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🤩🤩