2733
2739
عنوان

مینا قری هستم دوستای گلم لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 160 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مينا جون خيليييي خيليييي تبريك ميگم 😍😍😍 نميتوني تصور كني چقدر برات خوشحالم . انشالله بارداري راحتي داشته باشي و ني ني خوشگله ناز رو به سلامتي بغل كني😍😍😍😘😘😘♥️♥️♥️خيلي منتظر شدم كاربريم وصل بشه ولي نشد (هوم هستم) 

لطفا غار غار هاي  خلاف عفت ممنوع !!   
مينا جون خيليييي خيليييي تبريك ميگم 😍😍😍 نميتوني تصور كني چقدر برات خوشحالم . انشالله بارداري راحت ...

سلام هوم عزیزم.  ممنون بابت دعاهات ک میدونم در حقم لطف بزرگی کردی . مرسی عشقم ک بیادم بودی . 

چرا کاربریت قطع شد عزیزم؟؟

مینا قری هستم
2728
سلام هوم عزیزم.  ممنون بابت دعاهات ک میدونم در حقم لطف بزرگی کردی . مرسی عشقم ک بیادم بودی .&nb ...

فداتشم عزير دلم 😍😍دوست داشتني هستي كه به يادتم 😍♥️والا خودم قطع دسترسي كردم بعد خواستم بيام سايت سر بزنم ني ني يار گفتن فعلا مديريت نيست كه كاربري وصل كنه . منم ديگه اومدم با اين هم شكايت كردم به ني ني يار ٥ هم گفتم ديگه بچه ها رو ميبينم باز ميرم 😊😊

فداتشم عزير دلم 😍😍دوست داشتني هستي كه به يادتم 😍♥️والا خودم قطع دسترسي كردم بعد خواستم بيام سايت ...

فداتبشم . نرو عزیزم ما دلمون تنگ میشه.  باش نینیم عکسشو ب خالش بعدا نشون بده  

مینا قری هستم
2740
فداتبشم . نرو عزیزم ما دلمون تنگ میشه.  باش نینیم عکسشو ب خالش بعدا نشون بده    

فداتشم منم دلم تنگ ميشه هي ميام 😍😍😍

فكر كن نيام تاپيك زايمانت 😒خودم ميام ببينم عكس نازش رو دلم ضعف كنه براش 😍😍😍😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️🤩🤩