2733
2739

من وزن جنينم كم بود

فعلا برنامه غذاييم ايناس

ب نظرتون تا ٧هفته ديك با اينا ب ٣كيلو ميرسه!؟؟

تو هفته ٣٢ ١٤٠٠بود وزنش

ي پياله اجيل هروز دو سه تا بستي دلستر 

كلا مرغ و كوشت مبابي ميخورم با برنج و كره

ليدي ميل روزي دوليوان 

مولتي ويتامين فمبيون هروز

شيرم ميخورم

ميوه ام كم و بيش....

چي كم هست؟

تخم مرغم ميخورم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وزن بچه مهم نیست گلم مهم قوی بودن بچه هست.

خرمای پیارم

و‌سویق سنجد همراه با عسل و‌شیر

باعث میشه بچه استخون بندی قوی داشته باشه و‌کمتر مریض بشه.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
وزن بچه مهم نیست گلم مهم قوی بودن بچه هست. خرمای پیارم و‌سویق سنجد همراه با عسل و‌شیر باعث میشه ب ...

عزيزم وزنش نسبت ب سنش خيلي كمه

2738
عزیزم مولتی مینرال معجزه میکنه و فسنجون

جي هست

دكترم كفت يا ليدي ميل يا مولتي پريناتال

من ليدي ميل كرفتم

عزيزم وزنش نسبت ب سنش خيلي كمه

نه گلم اصلا کم نیست در حالت عادی هفته های آخر به شدت روند رشدش افزایش پیدا میکنه اگه بخوای طبیعی زایمان بکنی خودت اذیت میشی درشت باشه زیاد از حد. ی بچه سه کیلویی کاملا مناسب هست وزنش یا حتی بالای ۲٫۵ کیلو.

بچه های درشت هم زایمانشون سخته هم بغل کردنشون هم حمام کردنشون هم نگه داشتنظون روی نمودار رشد هم در آینده ممکنه دچار چاقی بشن.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
نه گلم اصلا کم نیست در حالت عادی هفته های آخر به شدت روند رشدش افزایش پیدا میکنه اگه بخوای طبیعی زای ...

دكترم ميكه كمه عزيزم

سزارينم

نی نی هرچی وزن موقع تولدش کمتر باشه وزن گیری بعدش بهتره 

بله اینجوری خیالت راحته که روی نمودار حرکت میکنه نه اینکه استرس داشته باشی که وای چقدر رشدش کم بوده نسبت به وزن اولیه اش.

ی وزن نرمال و طبیعی رو اکثر بچه ها دارن با تغذیه معمولی مادرشون بدون اینکه خودمون دیابت و نقرس و سوهاضمه بگیریم.

نمیدونم چرا فکر میکنیم زیاد خوردن تو بارداری بدون ضرر هست.

2706