2733
2734
عنوان

کمکککککککککککک

152 بازدید | 8 پست

سلام شبتون بخیر دوستان من هفته ۳۳بارداری رفتم سونودکتر گفت بچه بریچ هست ولی قبلش سفالیک بود خیی خوشحال شدم چون من اززایمان طبیعی میترسم ازطرفی دکترای شهرم اصلا سزارین بدون دلیل پزشکی نمیکنن میخواستم بدونم ایا ممکنه بچه بچرخه؟!وغیراز سونو راهی هست بدونم چرخیده یا به پاس؟!ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماما هم میتونه بامعاینه تشخیص بده خوب بروسونو مطمینتره 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2742
ماما هم میتونه بامعاینه تشخیص بده خوب بروسونو مطمینتره 

میخوام اگه چرخید خودم زود بفهمم اخه خیلی حس بدیه ادم نمیدونه تکلیفش چیه اخه اگه بچرخه باید ازالان پیاده روی کنی ک زایمانت راحتترباشه از طرفی میگن پیاده روی کنی بچه سریعا میچرخه☹️

میخوام اگه چرخید خودم زود بفهمم اخه خیلی حس بدیه ادم نمیدونه تکلیفش چیه اخه اگه بچرخه باید ازالان پی ...

نمیدونم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2740