2733
2734
عنوان

هفته 25بارداری و فقط اضافه کردن 2کیلو وزن.طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 27 پست

خواهر من تو بارداری نه تنها وزنش اضافه نشد موقع زایمان ۲ کیلو از شروع بارداری کمتر شده بود و بچه ۳.۶۰۰ بود. اگه تو سونوگرافی رشدش نرمال بوده جای نگرانی نیست. حالا باز هم با دکترت مشورت کن. 

من هفته ۲۴هستم یه دکتره خوب دارم .

ایشون از همون اول تاکید داشت الکی وزن اضاف نکنم مخصوصا تو هفته های ۲۰تا ۳۰.

میگفت این مرحله اگه اضاف کنی الکی فقط وزن خودت بالا رفته .

از منم خیلی مراعات میکنم تا اونجا که بتونم .میوه اجیل کباب و ...

اتفاقا خیلی هم خوبه ..

ما کلاسای رایمان میریم همه خیس افتادن ،دیابت دارن ،تنبلن اما خدا رو شکر من همه چیم عالیه .

نی نیمم رشدش خوبه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هفته ۲۴هستم یه دکتره خوب دارم . ایشون از همون اول تاکید داشت الکی وزن اضاف نکنم مخصوصا تو هفته ه ...

یعنی تو هفته های 20تا 30نباید وزرن زیاد بگیری؟ چه جالب.

اره منم نسبت به به بقیه زنای حامله خیلی سبکم و. راحت خودم همه کارامو میکنم و اصلا بی حوصله نیستم .

کلاسای زایمان جای ما هنوز شروع نشده خیلی دوس دارم زودتر برم

شما کدوم شهری؟

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 
خواهر من تو بارداری نه تنها وزنش اضافه نشد موقع زایمان ۲ کیلو از شروع بارداری کمتر شده بود و بچه ۳.۶ ...

چه جالب ،اینجوریشو ندیده بودم

نه عزیزم اگه وزن خودت خوبه هیچ مشکلی نیست نی نی رشدخودشومیکنه،مگه سرجمع تا آخر بارداری چقدر وزن بچس؟ ...

خیلی خوب کم کردی پس.اخه من چون با اضافه وزن حامله شدم نگران بودم خیلی اضافه کنم 

من ۲۰ کیلو وزن اضافه کروم تو بارداری اما بچم ۳۱۵۰ گرم بود 

زن داداشم ۹ کیلو وزن اضافه کرد بچه اون ۳۲۷۰ گرم بود .

از مال من بچش چاقتر بود.

یادمه دکتر موقع زایمان گفت جفتت خودش ۱ کیلو  هست

اصلا ربطی نداره.

2738

البته با این که وزن زیادی گرفته بودم چون فقط پایین تنه بود دیده نمیشد چاقیم.من تا اخرین روز زایمان پیاده روی داستم و سرحال بودم اما الان وزنم نرفته بالا خیلی هم احساس سنگین بودن میکنم.

یه سوال..

جفت شما کدوم سمته؟راست یا چپ؟جنسیت بچت چیه؟

البته با این که وزن زیادی گرفته بودم چون فقط پایین تنه بود دیده نمیشد چاقیم.من تا اخرین روز زایمان پ ...

نمیدونم  راست یا چپ .ولی نوشته بود جفت قدامی.نی نی م هم پسره

ولی اگه واسه تعیین جنسیت میگی شنیدم اونایی که خیلی احساس سنگینی و تنبلی میکنن بچه شون دخترع.دختر دوس داری یا پسر؟ بچه قبلیت چی بود؟

یعنی تو هفته های 20تا 30نباید وزرن زیاد بگیری؟ چه جالب. اره منم نسبت به به بقیه زنای حامله خیلی سبک ...

من بابلم عزیزم .اره گلی نباید زیاد کنی تو این هفته ها.

من رو ۶۷ نگه داشتم فعلا وزنمو.

خیلی هم فعالیت دارم

نه عزیزم اگه وزن خودت خوبه هیچ مشکلی نیست نی نی رشدخودشومیکنه،مگه سرجمع تا آخر بارداری چقدر وزن بچس؟ ...

وای الان منم هفته بیست و دوام 

نه کیلو اضافه کردم تا الان خیلی نگران بودم دست خودمم نیست خیلی هم نمیخورم در حدی که سیر بشم، خدا کنه بعد شیردهی برگردم

نمیدونم  راست یا چپ .ولی نوشته بود جفت قدامی.نی نی م هم پسره ولی اگه واسه تعیین جنسیت میگی شنی ...

Slmمن سر دخترم اونقدر زرنگ بودم و سرزنده که نپرس اصلا کسی باورش نمیشد دختره .

اما الان کاملا برعکسم تنبلم