2733
2739

سلام

هفته 25هستم .اول بارداری 4کیلو کم کردم ولی بعد 4ماهگی به وزن اول رسیدم و الان هم 2کیلو بیشتر شدم.بهداشت میگه کمه و بر اساس خط نرمال باید 5کیلو به بالا اضافه میکردم .با توجه به این که با اضافه وزن باردار شدم ،جای نگرانی هست؟

واسه بچه م اتفاقی نیفته؟

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به شخصه و بر اساس تجربه حرف بهداشتو قبول ندارم شما با پزشك زنان صحبت كني بهتره عزيزم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2731

چرا نمیرین دکتر اونوقت؟؟؟؟؟؟

واقعا ترجیح میدی به جای دکتر رفتن به حرف خانومای نی نی سایت و بهداشت گوش بدی؟؟؟؟ 

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

خوب شاید غذا قشنگ نمیخوری

من فقط نظرمو به استارتر میدم کسی نیاد جوش بزنه چون اصلاجوابشو نمیدم 😂😁اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین🤣دیگه روانشناسی جواب نمیده باید جانور شناس باشی تا بعضیارو بشناسی. 😁😂🤣😂🤣😂😁😁😁
2738

نه عزیزم اگه وزن خودت خوبه هیچ مشکلی نیست نی نی رشدخودشومیکنه،مگه سرجمع تا آخر بارداری چقدر وزن بچس؟بقیش همش اضافه وزن مادره که باید بعدزایمان کم بشه چه بهترکه زیاد نشدی،من توبارداری هفده کیلو وزن اضافه کردم بهداشت همش میگفت خطرناکه ولی دست خودم که نبود،خیلی چاق شدم باد کرده بودم خداروشکردوران شیردهی خودبه خودبرگشتم وزن قبل بارداری

نه اتفاقا یکی از آشنایان ما دقیقا همینجوری شده بود تو بهداشت گفته بودن خیلی بده اینجوری، رفته بود پیش فوق تخصص گفته بود اصلا مشکلی نیس و مهم اینه بچه رشد کرده باشه، بچه شم موقع زایمان ۳و ۷۰۰ بود

بله باو وجود ویار

اتفاقا اصلا بد ویار نبودم .از اول هم خوب غذا خوردم .مثل قبل حاملگی 

یعنی اصلا اشتهام هم زیاد نشده

مغز جات هم از اول خوب خوردم

اگه وزن بچه خوب باشه فکر نمیکنم مشکلی باشه

اخه از بعد سنو انومالی دیگه سنو ندادم تا اون موقع که وزنش خوب بود ولی الان استرس گرفتم. اخر هفته وقت دکتر دارم که میخوام بگم حتما برام سنو بنویسه.ولی گفتم با شما ها هم مشورت کنم تا اون موقع اروم بشم

اخه از بعد سنو انومالی دیگه سنو ندادم تا اون موقع که وزنش خوب بود ولی الان استرس گرفتم. اخر هفته وقت ...

نگران نباش. تا آنومالی که رشدش خوب بوده. پس روند رشدش خوبه

قربون بودنت برم پسرم... 
2706