2737
2734

من خودم بچه که بودم یه دوست داشتم خیلی ساده بود یبار اومد خونمون اخه خونمون نزدیک هم بود تو حیاط جای شربت سن ایچ بود مامانم توش تاید ریخته بود بنده خدا گفت این چیه گفتم شربته دستشو پر کردم خورد😭😭😭😭تا چند ساعت کف میاورد بالا

یبارم داشتم گوجه میخوردم گفت چی میخوری گفتم انار مشهدی هنوز نمیفهمم انار شهرمون با انار مشهد چه فرقی میکرد که خودش نفهمید گوجه اس😓

خونمون داشتیم ایزگام میکردیم دوستام اومدن خونمون گفتن وااااای چقد لواشک😍😍😍منم که شیطون به هرکدوم ایزگام دادم خوردن هی میگفتن مریم مزه بدی میده هااا میگفتم نه دختر تو آفتاب بوده اینطور شده😗😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بچه بودم  کوچمون کلی دختر و پسر داشت ک همه باهم دوست بودن . سر ظهرا مامانم نمیزاشت بریم بیرون ‌ .پله خونه مام پاتوق پسرا بود . اونا ظهرا می اومدن میشستن رو پله ما حرف میزدن . منم میرفتم ازینور در گوش میدادم . بعد برا دوستام تعریف میکردم باهم می خندیدیم 😆😆😆

2740

واااى از كدومش بگم وحشتناك خرابكار بودم😆

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 

منو همسرم بچگیمون هم بازی بودیم یبار گولم زد رفتیم لاک های خالمو برداشتیم همه دیوار خودشونو نقاشی کردیم با لاک آخرشم همسرم همه گناه رو ب تنهایی گردن گرفت و تنبیه شد  

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑

شیطنت که نمیشه گفت ولی الان اینو یادمه

چشم میذاشتیم قایم میشدیم ،من رفتم تو کمد پیدام نکردن!  اقا نگم براتون تا بعدازظهر کل خونه و همسایه ها و منطقه فهمیدن فلانی گم شده! 

جالب اینجا بود صداهاشونم میشنیدم ولی بیرون نمیومدم 😅😂😂 هیجان داشت اخه خخخخ

مامانم تازه واسم یه لباس سفید که پاینش دامن داشت خریده بود با پسر همسایمون که دوست بودیم رفتیم توت چیدیم ریختم تو دامن لباسم وقتی اومدم خونه ایقه کتک خوردم😭😭😭😭

ایووول پایه خودمی😀😀

ى بار چهار تا انگشتر مامانمو كردم تو انگشتاى كوچولوم، شانس همون موقع دسشوييم گرفت و با همونا رفتم

چهار تاشم رفت تو فاضلاب😫😤

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
2706