2733
2734
عنوان

چند تا سریال کره ای قشنگ میشه معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 20178 بازدید | 135 پست
میگن پسران فراتر از گل دو هم امده شما دیدین؟

ن نومده مين هو سربازيه

فك كنم چيني يا ژاپنيش دوش اومده

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اتفاقا خيلي بهتر از سريالاي تركي حداقل بعد يه  با فرهنگي و پاكي خاصي دارن

ترکی که اصلا نمیبینم مغز آدم هنگ میکنه تا پدر مادر واقعی بچه رو از بین اون همه آدم پیدا کنه!!! 😂😂

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا اینو قبول دارم آدم با خیال راحت تا آخر سریال رو می‌تونه ببینه ولی سریال ترکیه ای واقعا جز ...

تازه تمومی هم نداره 😑😑😑

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شدباقی همه بی‌حاصلی و بی‌خبری بود❤
2731
ترکی که اصلا نمیبینم مغز آدم هنگ میکنه تا پدر مادر واقعی بچه رو از بین اون همه آدم پیدا کنه!!! 😂😂

👌🏻👌🏻👌🏻

من فقط عشق اجاره اي و عشق لورژانسيو ديدم

قسمتاشونم كم بود خوب بود

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
ن نومده مين هو سربازيه فك كنم چيني يا ژاپنيش دوش اومده

مین هو که‌۲۹ سالشه الان چه سربازی اخه 😑😑 چرا این کره ای ها دیر دیر میرن سربازی 

اره دقیقا من برا اولین بار ی سریال ترکیه ای دنبال کردم تو خانواده کلا هیچکس بچه واقعی هیچ کس نبود همش قاطی شده بود 

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
👌🏻👌🏻👌🏻 من فقط عشق اجاره اي و عشق لورژانسيو ديدم قسمتاشونم كم بود خوب بود

منم دیدم 

الان جم پخش می کنه 

2738
مین هو که‌۲۹ سالشه الان چه سربازی اخه 😑😑 چرا این کره ای ها دیر دیر میرن سربازی 

من خيلي دوسش ميدارم

دور و بر عشق ١٥-١٦مم بود

ه ديگه شوهر كردم باش كات كردم😂

من تقریبا همه فیلمای ترکی و کره ای رو دیدم 

جدیدا زدم تو کار انیمه ..اگه انیمه خوب میخوای بگو معرفی کنم😍

میگفتن..حالا چرا داری گریه میکنی ..جنین سه ماهِ که گریه نداره ..روح نداشت که انسان تلقی بشه..راست میگفتن..تو انسان نبودی ..تو فرشته ای بودی که واسه رهایی از این دنیا مامانتو با یه عالمه دلتنگی تنها گذاشتی .. هیچ وقت اون چهره کوچولوتو فراموش نمیکنم عزیز دل مامان .. نیم دونه مامانیی بهشتی شدنت مبارک👼🍁
اره واقعا اینو قبول دارم آدم با خیال راحت تا آخر سریال رو می‌تونه ببینه ولی سریال ترکیه ای واقعا جز ...

سریال از بخت بد عاشقت شدم به نظرم خوب بود، 49روزم جالب بود، عروس هابک هم بد نبود

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

از همه فیلما بوسه شیطنک آمیزو بیشتر دوس داشتم😍😊❤

میگفتن..حالا چرا داری گریه میکنی ..جنین سه ماهِ که گریه نداره ..روح نداشت که انسان تلقی بشه..راست میگفتن..تو انسان نبودی ..تو فرشته ای بودی که واسه رهایی از این دنیا مامانتو با یه عالمه دلتنگی تنها گذاشتی .. هیچ وقت اون چهره کوچولوتو فراموش نمیکنم عزیز دل مامان .. نیم دونه مامانیی بهشتی شدنت مبارک👼🍁
از همه فیلما بوسه شیطنک آمیزو بیشتر دوس داشتم😍😊❤

فک کنم دیدمش.همون نیست که ی دختر خنگ دبیرستانی عاشق پسر خوشگل و نمره اول مدرسه اشون میشه؟

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
من خيلي دوسش ميدارم دور و بر عشق ١٥-١٦مم بود ه ديگه شوهر كردم باش كات كردم😂

وای منم عاشقش بودم 

همش اسنشو می نوشتم این ور اون ور 

به عشق اون و کره می خوابیدم 🤣🤣

2706