2737
2734
عنوان

چند تا سریال کره ای قشنگ میشه معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 20178 بازدید | 135 پست
بوسه ها شیطانی  پسران اژده ها  کشاورزی مدرن  مامان عصبانی  پینوکیو

ها اينا هم خيلي قشنگن

مخصوصا بوسع

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 2 ترا سریال کره ای دارم و همشونم دیدم     بگو تو چه سبکی فیلم میخای تا بهت معرفی کنم ...

ماجراجویی و پلیسی و عشقی قاطی باشن یجورایی تو سبک دلم برات تنگ شده 

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2731
پسران فراتر ازگل وارثان شکارچی شهر

واقعا همشون لوسن!! 😐

همشم پسره خوانواده ی مرفه هستش که عاشق دختر نامرفه میشه!!! 😕

عقده ای شدم از بس دک و پز این مرفه هارو دیدم عین نقل و نبات پول خرج میکنن!!! 😒

حسودم خودتونین😒😒😔

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
اره خیلی  فصل دوم بوسه های شیطانی هم‌ هست

ديدم

ميني سريالع

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2738
واقعا همشون لوسن!! 😐 همشم پسره خوانواده ی مرفه هستش که عاشق دختر نامرفه میشه!!! 😕 عقده ای شدم از ...

وای واقعا😂😂😂😂😂😂

واقعا همشون لوسن!! 😐 همشم پسره خوانواده ی مرفه هستش که عاشق دختر نامرفه میشه!!! 😕 عقده ای شدم از ...

اتفاقا خيلي بهتر از سريالاي تركي حداقل

بعد يه  با فرهنگي و پاكي خاصي دارن

وای اره بعضیاشون این طورین 

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شدباقی همه بی‌حاصلی و بی‌خبری بود❤
اتفاقا خيلي بهتر از سريالاي تركي حداقل بعد يه  با فرهنگي و پاكي خاصي دارن

اره واقعا اینو قبول دارم آدم با خیال راحت تا آخر سریال رو می‌تونه ببینه ولی سریال ترکیه ای واقعا جز خیانت چیزی نیست

2706