2752
2734
مهم همینه که به دوس داشتن شما کاری نداره مصلحت خدا من این مدل دوسداشتنارو عین کفر میدونم

چرا کفر؟علم پیشرفت کرده آدم باید ازش استفاده کنه.حتی پیامبران و امامان هم در مورد تعیین جنسیت حرف زدن دیگه عهد بوق نیست که ده شکم بزايي بلکه بعدی دختر یا پسر بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خب روز ۱۲ پری نزدیکی داشتی معلومه بچه دختر میشه،باید دقیقا چند ساعت قبل تخمک گذاری یا خود تخمک ...

😐شوهرم و خودم خیلی پسر دوس داریم. اما نمیدونم چرا خدا شاد و پشیمونمون کرد. چند روزه نماز نمیخونم.شبا از سر درد خوابم نمیبره

2731
اره کرج. پیش زهرا شکری

عزیزم ببخشید من تحمل حرف بی منطق و ندارم جواب این خانوم و دادم. البته اگه از اول میدونستم سطحش چقد پایینه ادامه نمیدادم

بازم عذر میخوام

به حدی هیچی برام مهم نیست که اگر مشکلی باهام دارین خودتون حلش کنین ! 🚶🚶
چرا کفر؟علم پیشرفت کرده آدم باید ازش استفاده کنه.حتی پیامبران و امامان هم در مورد تعیین جنسیت حرف زد ...

من عقل خودمو قبول دارم نه دین نه امام نه پیامر!

خوبه پیامبرتون در عصری که دخترا رو زنده به گور میکردن ی دختر بیشتر نداشت!از اونم یاد میگرفتید خوب بود باز هرچند ..............!

عصبی نباشید اخه

والا من خندم میگیره میگن داریم از علم استفاده میکنیم!

و ناراحت میشم از جهل آدمها که از پیشرفت علم جای اینکه سطح فکرشون بالاتر بره دنبال سواستفاده هستن!

همینایی که به زور و زحمت پسردار یا دختردار میشن دیدم خدا چه بچه هایی بهشون میده که همیشه یادشون بمونه به زور خواستن چه عواقبی داره

عزیزم ببخشید من تحمل حرف بی منطق و ندارم جواب این خانوم و دادم. البته اگه از اول میدونستم سطحش چقد پ ...

من توی تهران توی یک خانواده ی تحصیلکرده با سطح علمی و اقتصادی بالا به دنیا اومدم و بزرگ شدم شما کجایی؟!........

من توی تهران توی یک خانواده ی تحصیلکرده با سطح علمی و اقتصادی بالا به دنیا اومدم و بزرگ شدم شما کجای ...

منم تهرانم . منطقه خوبم هستم. اتفاقا واحد بغلی ماهم ادعای سواد وتحصیلات داره . عین شما 

طرز حرف زدن و صحبت کردنشم عین شماست . عین این خانوماییه که فقط سرتا پاش ادعاس ولی خیلی تو خالی و سطح پایینه... 

به حدی هیچی برام مهم نیست که اگر مشکلی باهام دارین خودتون حلش کنین ! 🚶🚶
من توی تهران توی یک خانواده ی تحصیلکرده با سطح علمی و اقتصادی بالا به دنیا اومدم و بزرگ شدم شما کجای ...

تهران بودن رو اول و با تاکید گفتی 

خخخ اینکه افتخار نیست 

نمیدونم چرا اینقد عصبی اخه

منم تهرانم . منطقه خوبم هستم. اتفاقا واحد بغلی ماهم ادعای سواد وتحصیلات داره . عین شما  طرز حر ...

تا کی تشخیص بده تو خالی بودن چی هس!اگه تشخیصش با شماست که اون خانومم مشخصه چه خانومیه!......از قضاوت کردن شما هم کمبودهای درونیتون برداشت میشه نه چیز دیگه...

2706