2733
2734
تهران بودن رو اول و با تاکید گفتی  خخخ اینکه افتخار نیست  نمیدونم چرا اینقد عصبی اخه

وقتی این خانوم مینویسه من نمیدونستم سطح این خانوم چقدره ینی من !من این حرفو زدم وگرنه آدمهای با فرهنگ و شعور و تحصیلات توی همه ی شهرها هست ...من بیخود بکنم به جایی که دنیا اومدم افتخار کنم چون اونم دقیقا عین بچه ی آدم یا ظاهر آدم چیزی نیس که دست خودت بوده باشه که بهش افتخار کنی یا ازش نفرت داشته باشی تنها چیزیم که بهش میبالم سطح فکرمه که به دور از تعصب و خرافاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا کی تشخیص بده تو خالی بودن چی هس!اگه تشخیصش با شماست که اون خانومم مشخصه چه خانومیه!......از قضاوت ...

فقط واسه بچت متاسفم... عجب مادری ... 

هورمونات بهم ریخته داری به پر و پای بقیه میپیچی...

برو از اول پستایی که گذاشتی و بخون . بد نیست

یه نفس عمیقم بکش

اروم باش

به حدی هیچی برام مهم نیست که اگر مشکلی باهام دارین خودتون حلش کنین ! 🚶🚶
2731
شما که اینقدر سطح علميتون بالاست چرا با همه دعوا داريد

من اصلا دعوا نمیکنم تا بحالم نشده صدامو حتی بالا ببرم یا فحاشی کنم شما هم قطعا از روی نوشته لحن منو نمیتونید ببینید که دعوا برداشت کردید!

من از جهل متنفرم و واقعا اعتقاد دارم به این حرف که اگه در مقابل یک چیز اشتباه نایستی توام با تمام اونایی که دارن ی کار اشتباه رو انجام میدن همدستی!

من هرجا جهل و ظلم ببینم سکوت نمی کنم!

درسته بچه ی من پسره ولی جلوی من بگن پسر بهتر از دختره اجازه نمیدم این حرفو جلوی من ادامه بدن!

اگه همه ی ما بلد بودیم مقابل چیزهای غلط وایسیم الان وضع مملکتمون اینی که میبینید نبود...

ی سری نمیفهمن که تکلیفشون مشخصه !

ولی ی سری که میفهمن خیلی خیلی گناهشون بیشتره اگه سکوت کنن!

عزیزم برا شما ک ماشاالله باسوادید زشته تغذیه رو اشتباه بنویسید

گلم ندیدم چطور نوشتم ولی قطعا اشتباه از کیبورد بوده که دستم اشتباه رفته وگرنه فک نمیکنم من ی غلط املایی هم داشته باشم!شما هم حتی اگه ی بیسواد دیدید که حرفش درسته حرف درستشو بفهمید!اصلا من بیسواد مهم افکار و شعور آدمه که در چ سطحه!!!!!

فقط واسه بچت متاسفم... عجب مادری ...  هورمونات بهم ریخته داری به پر و پای بقیه میپیچی... برو ...

شما به فکر بچه ی خودت باش ... جای حرف زدن فقط بلدی حاشیه بری!

از همسایتون گرفته تا به زیر سوال بردن شخصیت و سواد و مادری من!

خاله زنک بودن چیز قشنگی برای ی خانوم متشخص نیست....!

2738
شما به فکر بچه ی خودت باش ... جای حرف زدن فقط بلدی حاشیه بری! از همسایتون گرفته تا به زیر سوال بردن ...

حرف اخر.... یکی پسر دوست داره 

یکی دختر

به امثال من و (تو) اصلا  هم ربطی نداره...

والسلام

به حدی هیچی برام مهم نیست که اگر مشکلی باهام دارین خودتون حلش کنین ! 🚶🚶
خفه شدم از بس از این تاپیک ها دیدم! چه کنیم بچه پسر بشه! گروه پسردارها! از کجا بفهمم بچم پسره! ت ...

گوشی من روی حالت غیر دست یه به این صورت که کلمات رو خودش عوض میکنه وقتی فک میکنه اشتباهه تغذیه رو تغییر داده مثل قضیه نوشته ...

نمی دونم گوشیهای شما هم داره این حالتو یا نه ولی قطعا هرکسی میدونه این نوشتار برای قضیه است ق ض ی که تغییرش داده

حرف اخر.... یکی پسر دوست داره  یکی دختر به امثال من و (تو) اصلا  هم ربطی نداره... والسل ...

من نمیزارم جلوی من کسی حرف جاهلانه بزنه به کسی ظلم کنه تهمت بزنه و ....

این تربیتی که مادرم به من یاد داده!

ای کاش همه یاد بگیرن با تفکر غلط مقابله کنن تا ریشه کن بشه!

خدا پشت و پناهتون.

😐شوهرم و خودم خیلی پسر دوس داریم. اما نمیدونم چرا خدا شاد و پشیمونمون کرد. چند روزه نماز نمیخونم.شب ...

عزیزم ناشکری نکن دخترت بعد اینکه به دنیا اومد میبینی چقدر عشقه😍انشاالله بچه بعدیت پسر میشه.

تغذیه برای پسردارشدن خیلی 100% نیست

به نظرم حتما باید به یک متخصص زنان و زایمان خوب باید مراجعه کنید. خواهر من رفت پیش یه متخصصی به اسم دکتر لیلا سلطانی و از راه روزهای تخمک گذاری تونست پسردار بشه

شماباید روز دقیق پریودی رو به دکتر بگید تا با محاسبه کردن و دادن دستورالعمل هایی شمارو به خواسته خودتون برسونه