2733
2734
عنوان

گیسوام.کیا تو بارداری بتامتازون تزریق کردن برای تشکیل ریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29897 بازدید | 180 پست
خیلی مصیبت کشیدم  گویا خودم و جنین حساسیت داشتیم ب این نوع امپول و متاسفانه بدجور اذیت شدیم هر ...

عزیزم این آمپول خودش ضد حساسیته اما احتمالا شما مشکلی مث قندخون یا فشار داشتی که اذیت شدی وگرنه مشکل حساسبتی ایجاد نمیکنه

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این آمپول خودش ضد حساسیته اما احتمالا شما مشکلی مث قندخون یا فشار داشتی که اذیت شدی وگرنه مشکل ...

ن اتفاقا خیلی دکترم ماهر بود و ازمایشاتم و فشار و قند و.. اوکی بود وگرنه اصلا تجویز نمیکرد

ولی خوب حتی ۲تابیمارستان دیگه هم رفتم اخه نصف شب بود همگی تشخیص حساسیت و فلج شدن و سز اورژانسی دادن

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2731
ن اتفاقا خیلی دکترم ماهر بود و ازمایشاتم و فشار و قند و.. اوکی بود وگرنه اصلا تجویز نمیکرد ولی خوب ...

الآن نی نی چطوره؟

خداروشکر اون روزها تموم شد ولی کاش بی خود و بی جهت ب زن باردار دارو تجویزنکنن.واقعا هم مادر هم جنین ...

خدا روشکر عزیزم.

ولی من خودن بخاطر تجویز نکردن این امپول یه قلمو از دست دادم چون ریه اش نارس بود.پس همه یه جور نیستن.

خدا روشکر عزیزم. ولی من خودن بخاطر تجویز نکردن این امپول یه قلمو از دست دادم چون ریه اش نارس بود.پس ...

۲قلو ک کلا فرق میکنه و فکر میکنم زدنش خیلی بهتره از نزدنش

ولی خوب من خیلی بدشانس بودم هم خودم هم نوزادم

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
منم کیسه ابم سوراخ شده بوددوهفته واسه هفت ماه کم داشتم شش تازدم

ببخشيد إز كجا فهميدي سوراخ شده؟؟؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
ببخشيد إز كجا فهميدي سوراخ شده؟؟؟

همش احساس خیسی میکزدم دیگه اخرا بطورواضح ابریزش داشتم

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
همش احساس خیسی میکزدم دیگه اخرا بطورواضح ابریزش داشتم

مدام حس خيسي داشتي؟هميشه؟تست سرفه امتحان كردي؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
مدام حس خيسي داشتي؟هميشه؟تست سرفه امتحان كردي؟

اره عزیزم بعدشم رفتم سونوگفتن اب دوربچه خیلی کم شده

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
ضرر نداره زیاد بزنی هی؟

من پرسیدم دکترم گفت کورتون و به هر حال دارو هستش ..اگه لازم باشه و زایمان زودرس بخواد بشه میدیم

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين