2752
2734
عنوان

گیسوام.کیا تو بارداری بتامتازون تزریق کردن برای تشکیل ریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29897 بازدید | 180 پست
دکترتتوی طویله درس خونده؟؟؟؟؟؟ آمپول بتامتازون هیچ تاثیر منفی روی جنین نداره  بچهء خودش که نی ...

مرضی خدا خدا میکردم بیای😭😭😭

چشم شوهرم واسم میخره میفرسته تا بزنم..دعام کنید😣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فربونت برم چشم..شوهرم واسم بتا گرفته بیان تزریق کنن

اره بزن حتما دکتر قبلی من بییییخیال اصلن براش من مهم نبودم  بچمم از دس دادم

اصلا ضرر نداره فقط یکم  دو سه روز حرکتاش کم میشه

اخه میخوابه

بعدش خوب میشه

2731
بچه قبلیم ۳۵ هفته دنیا اومد ذات الریه کرد نموند واسه همین گفت بزن از الان دوباره توفکرم ترشحاتم ا ...

اه از استرس کیسه آب که متنفرم😤😤😤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
از کجا میشه طول سرویکس رو فهمید؟؟ تو سونو معمولی مشخص میشه؟؟

اصلش واژینال مشخص میشه

خواهش میکنم انشالله همه باردارا به سلامتی و بی خطر زایمان کنن.من که حاملگی پر درد و رنجی داشتم 😔

عزیزم

منم ویارم سخت

الانم استراحت مطلقم

درد دارم

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
عزیزم الان که خوبه خداروشکر.شانسه گند ما بخدا .جاری من زاییدن واسش عین ری دن 😑 ولش کنی سالی یدونه ط ...

اره به خدا اون از زایمانم

حالا هم که پسرم رفلاکس داره

به شوهرم میگم هیچیمون عین ادمیزاد نبود 

مرسی از همتون خیلی نظراتون مفید و با ارزش بود..حتما عمل میکنم به توصیه هاتون😘

منم کیسه ابم سوراخ شده بوددوهفته واسه هفت ماه کم داشتم شش تازدم

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

گیسو جون در مورد زایمان زودرس و امپولش نمیدونم ولی خودت میدونی من بخاطر خونریزیه خیلی خفیف تو هفته ی 14 باعث شد که استراحت مطلق بشم و یک ماه شیاف مصرف کردم بعدش هم  که با اینکه  خطر خاصی هم نبود دکترم گفت همه چیت عالیه ولی دکترم تاکید کرد که باید استراحت کنم سوار ماشین به هیچ وجه نشم تا اراخر بارداریم همین بود دو ماه اخر هم استراحت نسبی بودم  مطمعنم که همین استراحت هام بود که باعث شد بارداریم بی خطر پیش بره توام دکترت چرت گفته واسه کسی که نیازه باید استراحت کنه

انشالله که سلامت بغلش کنی عزیزم