2733
2734
عنوان

گیسوام.کیا تو بارداری بتامتازون تزریق کردن برای تشکیل ریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29897 بازدید | 180 پست
من بخدا دیوونه شدم 😰

حالا هفته دیگه سونو دارم انشالله همه چی خوب باشه..هم نگران انداز۶ آب جنینم هم وزنش..کاش همه چی خوب باشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
منم کیسه ابم سوراخ شده بوددوهفته واسه هفت ماه کم داشتم شش تازدم

بسلامت زایمان کردی؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرضی خدا خدا میکردم بیای😭😭😭 چشم شوهرم واسم میخره میفرسته تا بزنم..دعام کنید😣

نترس عزیزم

تا الان که رفتی انشالله 10 هفته باقی مونده رو هم به سرعت برق و بادمیگذرونی

حتما 6 تا بزن 

3 تا امروز عصر بزن و 3 تا فردا عصر همون ساعت

بدون که تا چند روزبعد از تزریق آمپول ممکنه حرکات جنینت کم بشه اصلا نترس داره استراحت میکنه😍

من خب استرسم زیادبود و توی یک هفته ای که حرکات دخترم بعد از آمپولا کم شد 2 بار رفتم سونوگرافی😄

توام اکه استرس داشتی چند روز بعداز تزریق و دیدی کم تکون میخوره برو یه سونو تا خیالت راحت شه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
نترس عزیزم تا الان که رفتی انشالله 10 هفته باقی مونده رو هم به سرعت برق و بادمیگذرونی حتما 6 تا بز ...

چشم مرضی جون تاپیکاتو همه رو خوندم...مرسی ازت دوست گلم😍😍😍

بسلامت زایمان کردی؟

اره عزیزم دخترمم چهارماهه شده ماشالله سالم وتپلی😊

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
نترس عزیزم تا الان که رفتی انشالله 10 هفته باقی مونده رو هم به سرعت برق و بادمیگذرونی حتما 6 تا بز ...

دیگه مشکل ریه بر طرف میشه؟؟؟ من نگران این موضوعم

چند روز پیش تزریق کرد

ایشالا فقط به حرف دکترا خیلی اهمیت نده

نه من اگر به دکترا اهمیت میدادم.۶ هفته سقط میکردم😔از اولش خودم دارم خودمو درمان میکنم با کمک خدا

وااای عزیزم چه خبری دمت گرم امیدوار شدم😍😍

نه من اگر به دکترا اهمیت میدادم.۶ هفته سقط میکردم😔از اولش خودم دارم خودمو درمان میکنم با کمک خدا

ایشالا صحیح و سالم بچه هامون ب دنیا میاد

هفتت تقریبا مث منه انگار؟

عزیزم دوهفته واسه ۷ ماه کم داشتی یعنی چند هفته بودی؟