2737
2739
عنوان

دوستان جذاااااااب ❤😀

263 بازدید | 32 پست

خانوم گلا کسی از شما تا حالا الکارنتین استفاده کرده؟ 

مربی ورزشی م خیلی تعریف میکنه، 

شما آگه تجربه ای دارید خواهشا بگید

خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند 💪❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکار نتین فحشه؟

😂😂😂😂

مکمل ورزشی برای چربی سوزی هست گلم 

خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند 💪❤
2728

البته واسه من

شاید در حد چند درصد تاثیر

ولی بوی عرق رو مثل بوی ماهی میکنه از عوارض قرص است

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2740
البته واسه من شاید در حد چند درصد تاثیر ولی بوی عرق رو مثل بوی ماهی میکنه از عوارض قرص است

جدی؟؟؟؟ 😨

یعنی الان که نمیخورید هم بویاییتون دچار مشکله؟ 

یا حین مصرف اینطوره؟ 

خیلی موثره به شرط اینکه بخوری و ورزش کنی از ساعت 4 عصر به بعدم نخورید چون شب بی خوابتون میکنه

فیتنس میرم یک ماهی هست، رژیمم دارم کنارش 

ضرر نداره پس؟ 

البته واسه من شاید در حد چند درصد تاثیر ولی بوی عرق رو مثل بوی ماهی میکنه از عوارض قرص است

دقيقا بخاطر همينه پسرايي كه هيكل خوبي تو بدنسازي ساختن ولي تنشون بوي خاصي ميده😣

دقيقا بخاطر همينه پسرايي كه هيكل خوبي تو بدنسازي ساختن ولي تنشون بوي خاصي ميده😣

اهااااان یعنی بوی عرق بدن و بد میکنه؟ 

2706