2733
2734

از همتون خیلی ممنونم دوستان عزیز واقعا این کلاسها قطره چکونی درس میدن. پسر من 3 سالش بود میرفت اما هنوز مکالمه بلد نیست.. واقعا نمیدونم چه کار کنم کلاس بفرستم یا یه تیچر بگیرم بیاد تو خونه مکالمه کار کنه 

من 32. از سال 79 میرفتم کانون . بهترین نوع یادگیری تو محیط بودنه ک تو ایران امکانش نیست. ولی کلا یاد ...

دقیقا عزیزم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همتون خیلی ممنونم دوستان عزیز واقعا این کلاسها قطره چکونی درس میدن. پسر من 3 سالش بود میرفت اما ه ...

عزیزم اگر میخوای مکالمه یاد بگیره بزارش کلاس فقط مکالمه 

کانون داره ولی نمیدونم چجوریه یجای دیگه پیدا کن عزیزم بزارش 

این کانون عمر هدر دادنه

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
عزیزم اگر میخوای مکالمه یاد بگیره بزارش کلاس فقط مکالمه  کانون داره ولی نمیدونم چجوریه یجای دی ...

این طوریا هم نیستا !!

من و تعداد زیادی از دوستانم که مدرس زبان هستن کانون خوندیم، نه تنها عمرمون هدر نشد بلکه زبان رو خیلی خوب یاد گرفتیم!

من چند ترمی فرانسه رو هم کانون خوندم. خوب بود. 

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
2728

با سلام
کانون زبان در زمینه معلم ها اگه نخوام بگم بهترین های کشورو داره میتونم بگم جزو بهترینان
در زمینه مکالمه هم جدیدا خیلی بهتر از قبل شده و سر کلاس مکالمه بیشتری کار میشه ولی اگه بچه علاقمند نباشه و خودش روی مکالمش کار نکنه نمیشه ازش انتظاری داشت
از لحاظ ریدینگ و گرامر هم خیلی خوب کار میشه
ولی در کل هرجا هم که بری باید کار کنی تا زبانت قوی بشه

من خودم شاگرد کانونم...حدودا چهارساله که دارم تو کانون درس میخونم و ترم بعد میرم اینتر۱.

از نوجوانان شروع کردم ولی ۴ ترم اخر و نخوندم و معادل سازی کردم اومدم بزرگسالان...

کانون هم معلماش عالین هم نحوه تدریسش...سختگیریش هم قابل فهمه.

درمورد مکالمه هم نظر من اینه که هرجا بری اگه تلاش نکنی و تمرین نکنی مکالمت خوب نمیشه پس یه چیزیه که تقریبا به خودت بیشتر مربوط میشه.من فک میکنم بهترین سن واسه شروع زبان کلاس پنجم دبستانه که بچه کمی با دستور زبان فارسی آشنا شده باشه.چون تو خیلی از موارد دیدم بچه ها به اجبار والدین از سن خیلی کم شروع به یادگیری می کنن اما اکثرا از زبان زده میشن.

به هر حال خیلی خوشحالم که شاگرد کانونم.

I'm the bad guy
2740

ببینید کانون زبان از نظر من بهترین موسسه زبان انگلیسی هست به چند دلیل:

۱.یکی از خوبیایی که کانون داره اینه که از همون ترم های اولیه سعی میکنه با کمی سختی و آزمون سخت بچه هارو اماده کنه که البته با وجود کتاب های مناسب برای کودکان خیلی به کودک کمک میکنه

۲.یادگیری زبان فقط و فقط از کلاس رفتن میسر نمیشه و نیاز به منابع مختلف داره مثل:فیلم خارجی-موزیک خارجی-کتاب خارجی و ...و کانون علاوه بر تمرکز برروی گرامر،تمرکز برروی دیگر مهارت ها دارد.مثلا شما می تونید از سایت کانون مجلات انگلیسی تهیه کنید

۳.مدرک کانون زبان گرچه اعتباری همچون تافل و آیلتس ندارد اما در کشور خودمون برای استخدام در خیلی از شرکت های کوچک و بزرگ معتبره(البته به همراه مهارت شما)

۴.در سطوح بالا علاوه بر گرامر،برروی مکالمه هم کارمیشه(در سطوح Advanced)

5.وجود مراکز زیاد در شهر های مختلف و امکان حضور مهمان در شعبه های مختلف

2706