2737
2739
دانشگاه بهشتی تو شعبه ولنجک و اكباتان گروه زبانهایی خارجی آزاد داره ترمی 195 تومن خیلی عالی و مكالمه ...

میشه یه مقدار در مورد روش تدریسشون توضیح بدین لطفا؟

و اینکه چه کتابهایی کار میکنن؟

باتوجه به اینکه سه ساعت هفته ای سه جلسه هست چندساعت وقت میذارید که مطالعه کنید خودتون؟

هر چیزی که اجازه نقد شدنش داده نشه شک برانگیزه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفیر هم تو شهر ما شعبه داره ولی نمیدونم قوی کار میکنن یا نه

البته من فکر میکنم سفیر سطح کودکان نداره مطمئن نیستم برو بپرس خودشون راهنمایی میکنن

«و هیچ اندوهی برطرف نشود مگر تو آن را از دل برانی…»
البته من فکر میکنم سفیر سطح کودکان نداره مطمئن نیستم برو بپرس خودشون راهنمایی میکنن

اینجا داره قبلا زنگ زده بودم ولی گفتن از 7 سال هست. اونموقع پسرم 6 ساله بود

2731
گلم  با خارجیا چت میکردم یا  با ویس حرف میزدم اینترنت اشنا میشدم و برای تقویت زبان با ...

اها با کدوم برنامه چت؟؟ 

از هرجا خسته و ناامید شدی بگو یا حسین 🌼      یا الله🌼
دقیقا یاد گرفتن زبان که انقدر طولانی نیست اینا فقط میخوان پول بگیرن والا تو ۸سال میشه ۸تا زبان مختلف ...

دقیقاااا من تو شیش ماه ترکی استابولی رو شروع کردم به فهمیدن بعد یک سالم فول دارم حرف میزنم اینا از عمد قطره چکونی درس میدن مجبور شی تمام کلاساشو بری 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
اها با کدوم برنامه چت؟؟ 

خیلی چیزا هست یکیش tagged یکی دیگه loovoo

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2740
اها با کدوم برنامه چت؟؟ 

Zelloم خوبه ویسیه نوشتاری نبست میری مثلا تو گروه همه دسته جمعی حرف میزنن تکیم داره خیلی باحاله

اونایی ک میگن بده تنبلی از خودشونه وگرنه کسی خوب کار کنه واقعا قوی میشه تاکید گرامر هم قدیم بوده الا ...

کی گفته کتابا عوض شده چیزایی که من خیلی سال پیش خوندم خواهرمم داره الان میخونه اصلا عوض نشدت

دانشگاه بهشتی تو شعبه ولنجک و اكباتان گروه زبانهایی خارجی آزاد داره ترمی 195 تومن خیلی عالی و مكالمه ...

اره بخدا من از بچگیم رفتم همه کتاباشو خوندم خیلی خسته شدم روحی جسمی الانم به مامانم میگم خواهرمو نزار بره گوش نمیده انگار دیپلمش چی هست حالا 

قدیما دیپلمش از امریکامیومد ارزش داشت الان یه کاغذه روش نوشته شما ادونس سه رو با فلان قدر ساعت پاس کردین همین😐

کی گفته کتابا عوض شده چیزایی که من خیلی سال پیش خوندم خواهرمم داره الان میخونه اصلا عوض نشدت

در مقایسه  باخیلی قبل تر گفتم که کانون معروف بود به تاکید گرامر. من اون کتاب قدیمی کوچیکارو خوندم با این وجود خیلی هم پیشرفت داشتم بدون 1 با fail شدن تا آخر تافلش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
در مقایسه  باخیلی قبل تر گفتم که کانون معروف بود به تاکید گرامر. من اون کتاب قدیمی کوچیکارو خون ...

واقعا؟چند سالتونه؟من اصلا اون کتابارو ندیدم ولی خب خیلی بنظرم سخته منکه تموم کردم ولی یادمه چقدر شکنجه شدم سر دیکشنریای قطور ادونس که باید همشو حفظ میکردم 

بههیچکس توصیه نمیکنم کانون رو تا اخرش بره بنظرم دو سه سال کافیه گرامر به یه حدی میرسه بعدم برن کلاس مکالمه بیرون واقعا اون دیکشنریای ادونس سه به چه دردمون خورد؟اونهمه کلمه سنگین رو حفظ کردیم که چی خب من الان خارج از کشورم هرروزم انگلیسی حرف میزنم ان گرامرای سنگین و کلماتش هیچوقت به دردم نخورد 

واقعا؟چند سالتونه؟من اصلا اون کتابارو ندیدم ولی خب خیلی بنظرم سخته منکه تموم کردم ولی یادمه چقدر شکن ...

من 32. از سال 79 میرفتم کانون . بهترین نوع یادگیری تو محیط بودنه ک تو ایران امکانش نیست. ولی کلا یادگیری زبان تو کشوری ک زبان خارجی براش محسوب میشه نه زبان دوم واقعا حوصله و پشتکار میخواد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706