2737
2739
عنوان

پروتز سینه

369 بازدید | 6 پست

پروتز سینه یکی ازجراحی های محبوب است که امروزه بسیاری از بانوان از این عمل استقبال کرده اند ، معمولا بانوانی که سایز سینه های آنها کوچک است برای این جراحی کاندید مناسبی می باشند ، با انجام پروتز سینه شخص اعتماد به نفس قابل توجهی پیدا می کند زیرا این عمل سبب جذابیت بیشتر شخص می شود .

پروتز سینه یکی از روش های حجیم کردن سینه است ، دکتر احمد رضا نصیری جراح سینه ، پروتز سینه را با روش های مختلفی انجام می دهند ، پروتز سینه دارای انواع مختلفی است که در ادامه به بیان آن می پردازیم   .

برای بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن به آنها پروتز یک روش ماندگار و مداوم است .

افتادگی سینه ها در اثر عوامل مختلفی نظیر زایمان های متعدد ، شیردهی و بالا رفتن سن رخ می دهد ، در برخی از مواقع این عوامل سبب کوچک شدن سینه ها می شود ، در برخی از مواقع زمانی که شخص کاهش وزن شدیدی دارد حجم سینه ها نیز کاهش می یابد ، در برخی از اشخاص کوچک شدن سینه ها به علت موروثی بودن است .

به به 😝حالا من سایزشون خوبه وبااینکه بچه شیر دادم شل و ول نشده ولی بازم دوس دارم گرد و سفت تو هوا وایسه 😂

گل پونه ها نامهربانی آتشم زد... گل پونه ها بی هم زبانی آتشم زد... میخواهم از شب تا سسحرگاهان بنالم..... افسرده ام، دیوانه ام، آزرده جانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من آوازه ی دکتر نداف کرمانی رو خیلی شنیدم مصاحبه هاش تو تلویزیونم دیدم بنظرم خیلی دکتر خوبیه کسی این ...

منم دوستم بهم دکتر نداف کرمانی رو معرفی کرد. با اینکه قبلش سینه هام خیلی افتاده بود ولی الان خدا رو شکر خیلی راضیم. مطبشم سمت میدون کاج سعادت آباده