2737
2734
من نیز

من عضو ۹۰ بودم البته از قبلش خواننده خاموش بودم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم برا اینا تنگه

ترانه مامان سلورا

الی عزیز ک شوهزش طلاق نمیداد

راپانزل

رزالین

ارامشی از جنس حرفهای سوگل سادات

مهی عزیزم

وای چقد ما آدم دیدیم تو این سالا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

منم هستم ولی کسی منویادش نیست😐

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
بعد مدتها که اومدم نینی سایت چه تاپیک جالبی دیدم . :-)

سلامممممم

وای ببینید کی اومده

چقد شما منصف بودین، معقول تصمیم میگرفتید

چقذر بهتر بود اونزمان

بعد ازشما منو با کاربری قدیمی بخاطر بی عدالتیا و لابی ها انداختن بیرون.

ان شاالله موفق و پیروز باشید

2740
بعد مدتها که اومدم نینی سایت چه تاپیک جالبی دیدم . :-)

سلام آقای زاهد. دوران مدیریت شما واقعا عالی بود. عرض ادب

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا

من اقای زاهد و با یه اقای دیگه اشتباه گرفتم 😊😊....

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

من اوايل ازدواجم اينجا عضو شدم ، جوش خيلي خوب و صميمي بود ، من خودم خيلي اهل پست گذاشتن نبودم و نيستم،الان خيلي جوش تينجري شده باورم نميشه انقدر مادر ١٧-١٨ ساله داشته باشيم

من اوايل ازدواجم اينجا عضو شدم ، جوش خيلي خوب و صميمي بود ، من خودم خيلي اهل پست گذاشتن نبودم و نيست ...

من هم خیلی تعجب می کنم. زمان ما تحصیلات عالیه داشتن و شاغل شدن اولویت اول بود. انگار عقب گرد کردیم به ۴۰ سال قبل!

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا

سلام منم هفت هشت سال پیش بااین سایت اشنا شدم و خاموش میخوندم اون موقع گوشیم سونی اریکسون بود😄فقط میتونستم ببینم و بخونم اونم تاپیک های روزهای گذشته رو نه انلاین،

چندسال بعد که گوشی هوشمند گرفتم به هیچ عنوان نمیتونستم ثبت نام کنم نمیشد که نمیشد...یادمه یه تاپیکی یه خانومی شماره گذاشت که گروه زده تو وایبر منم تندی یادداشت کردم دلوزدم به دریا و رفتم تو گروهش از تک تکشون کمک خواستم گفتن نمیشه😄 یکی کمکم کرد برام کاربری ساخت و عضو شدم  اما وقتی من شناختم و فهمیدم کدوم کاربر آقا هست کاربری رو ترکوند😄 خلاااصه گذشت تا سال ۹۶ همچناان خاموش میخوندم تااینکه عضو ‌شدن با شماره تلفن شد و خیلی خیلی راحت شدو بعد سالها تلاش بالاخره عضو شدم😢

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟
2706