2733
2739
عنوان

قشنگترین حرفی که همسرتون بهتون زده که دلتون قیری ویری رفته چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3136 بازدید | 175 پست
وقتی میگه من سیرم بقیه کبابم واسه تو. 😂😂😂😂

وای شوهرم همیشه میدونه چشمام ستاره بارون میشه سهم کبابشو اخرش میده به من😍

وزن اولیه ۸۸کیلو 😥😥😥وزن بعد ۵ماه ۷۶کیلو ۴۰۰گرم 😄😄😄😄😄من میتونم به وزن هدفم برسم پس پیش به سویه ۵۸ کیلو😇😇😇😇😇😇من باید تا ۳۰این ماه ۷۵کیلو بشم😉😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ي بار از دستش ناراحت بودم محلش نميدادم  تو جاده چالوس بوديم زدزير گريه گفت من حتي تو رويام فك نميكردم ي دختر ب شكل و تيپ تو وجود داشته باشه انقد ناز  الان ك واقعيته تا اخر عمر خودم نوكرتم فقط محلم بده 

شوهر من اصلا اهل مدام اينجوري حرف زدن نيس وقتايي ك ميگه تركونده

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2731

به قول خودت حرفای ته دلی فقط به دلم میشینه. یبارقهربودیم بعد آشتی شدیم صداش زدم ازته دلش گفت جووونم. البته حرفای عاشقانه زیاد میزنه اما این قشنگ ازته دلش اومد

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

همیشه میگه اگه پولدار بشم هیکلتو طلا میگیرم😅

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
وقتی میگه من سیرم بقیه کبابم واسه تو. 😂😂😂😂

یادم اومد ک بادوستم و شوهرش رفته بودیم سفر.  سر ناهار شوهرم گف من سیرشدم تو بخور بقیه شو. دوستم هی آروم ب شوهرش میگف من هنوز گشنمه😝😝😝😂شوهرشم نمیگرف اون چی میگه 😂😂

به پیج کاریِ من سر بزنید آبجیا،قدمتون رو گولیا چشام.     @daf_player_nafass