2752
2739
عنوان

قشنگترین حرفی که همسرتون بهتون زده که دلتون قیری ویری رفته چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3136 بازدید | 175 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب ادمیه ها مثل خر چیه  بگو لذت میبره حال میکنه

خب بابا شما تو خونه عشقتون رو چی صدا میکنید، ما همش ب هم میگیم، توله سگ، ببه ای، کثافت مرض و.... 

فحش نیست، ابراز علاقه است. هر چی فحش ها منشوری تر باشه میزان علاقه بیشتره

خب بابا شما تو خونه عشقتون رو چی صدا میکنید، ما همش ب هم میگیم، توله سگ، ببه ای، کثافت مرض و....&nbs ...

اتفاقا ما هم خیلی با هم مودبانه حرف نمیزنیم توهین البته نمیکنیما اما اینجوری که شما میگی پشتش جلوه بدی داره حتی اگر نیتتون بد نباشه 

2731

شوهر من به حدی مغروره که واقعا زیاد ابراز احساسات نمیکنه. همیشه میگه که میترسم لوس بشی. دختر همسایمون که تقریبا 50 سالشه ساکن یه شهر دیگه هستند. وقتی میاد شهرمون من میرم دیدنیش و با هم درد و دل زیاد میکنیم. بعد این سر در مورد شوهرم باهاش حرف میزدم و از شوهرم گله کردم پیشش. اما یه دفعه دختر همسایه بهم گفت خیلی شوهرت با احساسه و این جوری دربارش نگو.  گفتم چرا؟ گفت من رو که میبینه خیلی در موردت باهام حرف میزنه. و زیاد ازم مشورت و راهنمایی در مورد تو می خواد. گفت مثلا رفته از حالا واسه تولد دخملتون برای تو یه تیکه طلا خریده و .... خلاصه کلی کیف کردم. 

خب بابا شما تو خونه عشقتون رو چی صدا میکنید، ما همش ب هم میگیم، توله سگ، ببه ای، کثافت مرض و....&nbs ...

ببخشید شما وسط این همه زن چیکار میکنید خانومتون اطلاع دارن؟راضی اند؟

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

الان رفتم بغلش کنم خودشو کنارکشید نذاشت،پشتشو کردبهم گفت میخوام بخوابم😔....همیشه همینجوریه سرده باهام😢....اصلا طرفم نمیاد همش من میرم و ضایع میشم....دیگه چ برسه ب حرفای قشنگ و دلنشین ک اصلا نمیگه بهم ولی من میگم😭

خوب چرا عزیزم دلیل داره حتما اینجوری شده

عقد ک بودیم خوب بود.عروسی ک کردیم اینجوری شد.الان یه ساله عروسی کردیم.تازه میگه بچه هم نمیخوام😢احساس پوچی میکنم...خیلی وقتا از رفتاراش گریه میکنم.مشکلی باهم نداریم.فقط ازنظرجنسی سرده خیلی هم سرده.دوتامونم کم سنیم.من ۲۰ اون ۲۴.اینم عکسش...😔

عقد ک بودیم خوب بود.عروسی ک کردیم اینجوری شد.الان یه ساله عروسی کردیم.تازه میگه بچه هم نمیخوام😢احسا ...

عزیزم این رو بدون هر علتی یه معلولی داره 

حتما رفتار همسرت باهات هم پشتش یه علتی هست 

حالا اگر تو نمیدونی علت چیه دلیل بر بی علتی نیست 

باهاش به صورت جدی صحبت کن 

اول از باب نرمی برو جلو 

از مرمر خاطرات قبل 

از احساسات گذشته 

از اون لحظه هایی که جفتتون دلتون قیری ویری میرفت 

بعد در تهایت بازخواستش کن 

بگو چی شد که اینجوری شدی

ما اگه از الان اینجوری بشیم 20 سال دیگه چی میشه