2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه با ننش اومدن منو تو خواب خواستگاری کردن😆❤😘

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2731

اولین بار که بهم گفت دوستت دارم انگار دنیا رو دودستی تقدیم من کردن.وای چه حالی داشتم اون لحظه هیچ وقت فراموش نمیکنم  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2740

یه سری باهم قهر بودیم همیشه میرفتم منت کشی اما اینبار ۱ هفته نرفتم انقد دلم براش تنگ شده بوووووود .شبا تا صبح نمیخوابیدم چون ما خیلی عاشق همیم .صبح که میخواست بره سرکار بوسم کرد پتو هم کشید روم خیلی حاطره خوبی بود

یعنی میشه؟؟؟  ای خدا یعنی میشه یه روز صبح بی بی چک بزنم و ببینم مثبت شده  یعنی میشه برم آزمایش و بگن خانوم مبارکه بارداری  یعنی میشه یه نی نی بیارم که بشه ثمره عشقمون  یکی که از وجود منو عشقم باشه هر روز توی دلم رشد کنه یعنی میشه  توکل به تو.....
مال من +18 هست

مال منم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 هنوزم شوهرم میگه و میخنده😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

وقتی هی میومد دمه درمون یا بیرون تا شمارشو بگیرم ولی نمیگرفتمو اونم نا امید نمیشد قربونش برم😍

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

یه بار اومد از سر کار خونه. گفت بیا بریم مشهد. اون بهترین مسافرت عمرم شد.😄

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض