2737
2739
عنوان

ارایشگاه شهرکرد یا اصفهان

6526 بازدید | 27 پست

سلام به همه دوستان. من تازه عضو شدم ممنون میشم کمکمک کنید. من خودم تهرانییم شهرکرد عروس شدم. آرایشگاهم واسم خیلی مهمه. ظاهرا کار همارو که اسم آرایشگرش پرتوس از هم پرطرفدار تره. می خواستم ببینم بین اون و خانم صولتی کدوم بهترن؟ کارشو دیدم خویب بود ولی اونقدری عالی نبود. از ارایشگاه نگار صمدی تو اصفهان کسی نمیدوننه؟ کارای اینستاش عالیه. 

عزيزم رويانا كارش خيلي خوبه خانم صولتي قبلا عالي بود من خودم عروسش بودم الان نميدونم 

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
[QUOTE=58493849]عزيزم رويانا كارش خيلي خوبه خانم صولتي قبلا عالي بود من خودم عروسش بودم الان نميدونم ...

ادرسش ميشه گودال چشمه صبر كن پيجش دارم اينستاگرام

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
2738
وای منم خیلی نگران ارایشگاهم . چند جا بهم معرفی کردن مثل نایس همارو و آلان ولی خب موندم کجا برم .&nb ...

من احتمالا همون همارو رو برم. خیلی تعریفشو شنیدم. کارم یک نمونه ازش دیدم خوب بود. 

من احتمالا همون همارو رو برم. خیلی تعریفشو شنیدم. کارم یک نمونه ازش دیدم خوب بود. 

منم تعریفشو شنیدم چند روز پیش رفتم یه جشنی عروس هم رفته بود همین جا البته خودش واقعا زیبا بود ارایشگر هم خوب درستش کرده بود . حالا من خودم گفتم بازم برم چند بار عروساشو ببینم .  هزینه کاراش رو میدونی ؟

منم تعریفشو شنیدم چند روز پیش رفتم یه جشنی عروس هم رفته بود همین جا البته خودش واقعا زیبا بود ارایشگ ...

850 شب عروسیه 350 حنابندون. امروز عروس داشت اتفاقا. من نبودم برم ببینم. ولی فکر کنم دوباره تا آخر ماه رمضون بازدید عروس بذاره. تو اینستا سرچ کن homaroo Beauty salon پیچش میاد

2706