2737
2734
عنوان

ارایشگاه شهرکرد یا اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 6528 بازدید | 27 پست

من عروس مائده بودم تو اصفهان 

یه چیزی بگم بهتون اینایی ک معروف شدن فقط برای کلیپ هایی ک تو اینستا میذارن زحمت میکشند تازه با افکت عکسو فیلم میذارند ولی خیلی هستند معروف نیستند ولی واقعا عالین 

همین مائده که من رفتم هم قیمتاش عالیه هم خودش خوبه وبا انصافه هم واقعا معرکس اگه میخواید من عکس عروسیمو میفرستم براتون خودتون ببینید 

من حضوری رفتم وعروسای تقدسی وصمدی و ترکان واینارو دیدم هم سگ اخلاقن هم اصلا عروساشون خوب نیست فقط براتو اینستاگراماشون زحمت میکشند براگول زدن ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عروس مائده بودم تو اصفهان 

یه چیزی بگم بهتون اینایی ک معروف شدن فقط برای کلیپ هایی ک تو اینستا میذارن زحمت میکشند تازه با افکت عکسو فیلم میذارند ولی خیلی هستند معروف نیستند ولی واقعا عالین 

همین مائده که من رفتم هم قیمتاش عالیه هم خودش خوبه وبا انصافه هم واقعا معرکس اگه میخواید من عکس عروسیمو میفرستم براتون خودتون ببینید 

من حضوری رفتم وعروسای تقدسی وصمدی و ترکان واینارو دیدم هم سگ اخلاقن هم اصلا عروساشون خوب نیست فقط براتو اینستاگراماشون زحمت میکشند براگول زدن ما

گول تبلیغات رو نخورید 

این شماره مائده است زنگ بزنید قیمتاشو بپرسید کارش فوق العادس09103958048

راستی یه چی هم بگم شهرکرد ارایشگاهای عالیش هم اندازه ی ارایشگاهای بده اصفهان هم نیست 

اصفهان واقعا عروس عالی درست میکنند من ک خودم خیلی راضی بودم از شب عروسیم ارزششو داره بری اصفهان هم کلاسش بیشتره هم بهترین شبت بهترین میشی واقعا 

حتما برو پیش مائده عالیه

2731
2740

سلام عزیزان من عروس مائده بودم فوق العاده محشره وقیمتاشم واقعااااااااا نسبت به بقیه ارزون تره واقعا عالیه 

ولی اصفهان هست اما می ارزه واقعا میگم خیلی خانم خوبی دست کارش ماهه و بسیار دلسوزه 09103958048

این شمارشه زنگ بزن پکیجاشو بپرس خودت میفهمی چی میگم

راستی یه چی هم بگم شهرکرد ارایشگاهای عالیش هم اندازه ی ارایشگاهای بده اصفهان هم نیست  اصفهان و ...

برعکس گفتی عزیزم.

شهرکرد آرایشگاه های فوق العاده ای داره. فقط اهل تبلیغ نیستن باید از یه شهرکردی بپرسی تا بهت معرفی کنه.

اصفهان فقط تبلیغه از نزدیک کارشون خوب نیست

البته همیشه هم استثنا وجود داره و همه جا خوب و بد زیاده