2733
2734

سلام پسرم شش ماهو نیمشه تا سه ماه شیر خودمو خورد بعد شیر ببلاک میخوره تا الان دکترش تجویز کرد ..حالا از روزی که.واکسن شش ماهگیشو زد ببلاک دو میدم دیگه این شیرو.نمیخوره قبلا نود سی سی میخورد الان سی سی سی هم نمیخوره یبوست هم.شده حالا نمیدونم از شیر هست یا غذا تو غذاشو روغن زیتون میریزم...به نظرتون شیرشو عوض کنم؟دکترش گفت همین ببلاک.بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
دختر منم 6 ماه و نیمس و بهش ببلاک 2 میدم،قبلش بهش کامفورت میدادم.از وقتی بچه ها غذا خور میشن مدفوعشو ...

این ماه پدی لاکت ندادم اخه شیر خیلی کم میخوره قبلا هر دوساعت شیر میخورد الان پنج ساعتم بگذره باز نمیخوره

پسر جاریم.اپتامیل میخوره یکم از اپتامیل دادم.خورد حالا به نظرتون عوض کنم اپتامیل بدم دکترش گیر ببلاک ...

خب به دکترش بگو نمیخوره

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
پسر جاریم.اپتامیل میخوره یکم از اپتامیل دادم.خورد حالا به نظرتون عوض کنم اپتامیل بدم دکترش گیر ببلاک ...

اپتامیل من دادن،یبوست کرفت،ببلاک میدم الان،اپتامیل و ببلاک شبیه همه فرمولش،فقط اپتامیل یه آپشن اضافه داره،ایمنی بدنو بالا میبره مثل شیر مادر

من معجزه را فردی می‌ناممکه می‌شود در آغوششعالم و آدم را از یاد بُرد
2706