2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشون شیر خشک میخورن میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 19 پست
میگه اشکال نداره😐😐😐😐

وا.. بگو احمق نمیخوره.. گشنشه. چی چی اشکال نداره.. شیرخشک سوپرامیل.. اپتامیل.. بیومیل خوبن

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم حالا شیر نخوردنش از چیه

دختر منم ببلاک میخوره بعد از واکسن ۶ماهگیش یه مدتی همینجوری شد من الان با بازی بهش میدم یه موقع های هم یبوست داره واسه قطره آهن

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
این ماه پدی لاکت ندادم اخه شیر خیلی کم میخوره قبلا هر دوساعت شیر میخورد الان پنج ساعتم بگذره باز نمی ...

دختر منم سوپ میخوره تا ۳ساعت گرسنش نمیشه نگران نباش

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
2731
این ماه پدی لاکت ندادم اخه شیر خیلی کم میخوره قبلا هر دوساعت شیر میخورد الان پنج ساعتم بگذره باز نمی ...

بچه ها بزرگتر میشن بازیگوش میشن.دختر منم قبلا هر سه ساعت میخورد یکم دیر میشد گریه میکرد الان اینجوری نیست.تازه وسط شیرخوردنش حواسش پرت میشه اگر از کنارش رد شدیم ،پاشو میکنه تو دهنش و .....اگه وزن گیریش خوبه نگران نباش.آپتامیل و ببلاک واسه یه شرکت اینجوری که به من گفتن.